2013-2014 Yılı Nişantaşı Üniversitesi Ücretleri

27.09.2013

Kişi Okumuş

1 Yorum


nişantaşıSon yıllarda eğitim öğretim hayatına katılan özel üniversitelerden biride Nişantaşı Üniversitesi. Nişantaşı üniversitesi İstanbul’da ikamet gösteren bir okul olarak öğrencilere hizmet vermeye 2010 yılında başlamıştır. Nişantaşı Üniversitesi 2013-2014 ücretleri ne kadar? Nişantaşı Üniversitesinde hangi bölümler yılda kaç tl? Buyrun haberimizin detaylarına göz atalım.Nişantaşı Üniversitesi 2013-2014 Eğitim ve öğretim yılı için Ücretleri şu şekildedir. Tüm lisans bölümleri ve hazırlık sınıfı KDV dahil23.800 TL, ön lisans programları ise 11.900 TLolarak belirlenmiştir. Psikoloji ve İngilizce Psikoloji Bölümleri bu fiyatlara dahil değildir.
Ödeme yolları T.İş Bankası Eğitim Kredisi, T. İş Bankası Havale, Kredi Kartı ve peşin olarak resmi sitelerinde yayınlanmıştır.
Not : Öğrenim dili İngilizce olan burslu programları kazanan öğrenciler için burs İngilizce Hazırlık Programını da kapsamaktadır. Öğretim dili Türkçe olan programları kazanan öğrenciler isterlerse öğretim ücretini ödeyerek bir yıl süre ile İngilizce Hazırlık programına katılabilirler. Programın normal süresince verilecek tüm burslar karşılıksız olup öğrenci başarılı olduğu sürece devam edecektir. Burslardan (kardeş indirimi ve şehit çocuklarına verilecek yemek bursu hariç) yalnızca en yüksek olanı ve bir tanesi geçerlidir.

Bir başka yazımızda : Yakın Doğu Üniversitesi Ücretleri konusunu anlatıyoruz.


YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

[…] Son yıllarda eğitim öğretim hayatına katılan özel üniversitelerden biride Nişantaşı Üniversitesi. Nişantaşı üniversitesi İstanbul’da ikamet gösteren bir okul olarak öğrencilere hizmet vermeye 2010 yılında başlamıştır. Nişantaşı Üniversitesi 2013-2014 ücretleri ne kadar? Nişantaşı Üniversitesinde hangi bölümler yılda kaç tl? Buyrun haberimizin detaylarına gö2013-2014 Yılı Nişantaşı Üniversitesi Ücretleri: 2013-2014 Yılı Nişantaşı Üniversitesi Ücretleri […]