2013 Yılı Emeklilerin Promosyon Alma Tarihi

04.09.2013

Kişi Okumuş

1 Yorum


emeklimaassgkhizmetsorgula.com olarak sizlere emeklilik ve emekli maaşları hakkında bilgilendirmeye devam ediyoruz. Bu yazımızda: 2013 Yılı Emeklilerin Promosyon Alma Tarihinde bahsedeceğiz.

İşte emeklilerin alacağı promosyon parasına ilişkin detaylar.

Promosyon almak için son viraja giren emekliler heyecanla bekliyor. Bankalar yıllardır maaşlarını ödedikleri emeklilere promosyon ücreti de verecek. İşte emeklilerin alacağı promosyonparasına ilişkin detaylar…

Yaklaşık 10 milyon SSK, Bağ-Kur ve EmekliSandığı emeklisinin heyecanla beklediği promosyonda sona yaklaşılıyor.

Memur-Sen’in toplu sözleşme görüşmelerinde masaya getirdiği promosyon ödenmesiyle ilgili konu Çalışma Bakanlığı’nda.

Verilecek bir talimatla Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) maaşları yatırdığı 22 banka ile pazarlıkmasasına oturarak
emeklilerin hakkını savunacak.900 LİRAYI BULACAK

Promosyon ödenmesiyle ilgili konunun, Ekim ayında yapılacak Kamu Personeli Danışma Kurulu’nda netliğe kavuşması bekleniyor.

Ardından bankalardan gelen teklifler incelenerek bir sonuca varılacak. Böylece memurlar gibi emekliler de, maaşlarının yatırıldığı bankalardan belli dönemler için promosyon parası alabilecek.

Bankalar yıllık yaklaşık 104 milyar lira tutan emekli maaşlarını kullanıp, belli kazançlar elde ediyor.Emeklilerin promosyon miktarı bankayla yapılan pazarlıkla belirlense de, bazı örnekler bulunuyor.

Memurlar anlaşılan dönem için bürüt maaşlarının yüzde 60’ı kadar promosyon alıyor. Bu dönemler 2, ya da 3 yıllık olabiliyor.

Para tek seferde ödendiği için de, toplu bir miktar olarak çalışanı memnun ediyor. Emeklilerin deortalama bin 500 lira maaş aldığı düşünüldüğünde, alacakları promosyon miktarı 900 lirayı buluyor.

Soru-sorun ve başvuru için yorum kısmana yazınız.

Bir başka yazımızda sizlere emeklilere promosyon müjdesi konusunu anlatıyoruz.Bu konuya da göz atmanızı öneririz


YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

[…] sgkhizmetsorgula.com olarak sizlere emeklilik ve emekli maaşları hakkında bilgilendirmeye devam ediyoruz. Bu yazımızda: 2013 Yılı Emeklilerin Promosyon Alma Tarihinde bahsedeceğiz. İşte emeklilerin alacağı promosyon parasına ilişkin detaylar. Promosyon almak için son viraja giren emekliler heyecanla bekliyor. Bankalar yıllardır maaşlarını ödedikleri emekliler2013 Yılı Emeklilerin Promosyon Alma Tarihi: 2013 Yılı Emeklilerin Promosyon Alma Tarihi […]