2013 Yılı Ziraat Bankası Yedek Adaylardan Personel Alımı

İlan Sahibi : -

İlan Sahibi Telefon : -

İlan Sahibi E-Posta : -

İlan Açıklaması


Ziraat-Bankası-Yedek-Adaylardan-Personel-AlımıZiraat bankası personel alımları yapacağı zaman asil kadroları belirledikten sonra birde yedek listesi oluşturmaktadır.Bunun sebebi ise eğer asil listeden çalışmak istemeyen personel olduğu zaman yedek listesinden personel ataması yapabilmektedir.Bu adaylar sınav puanlarına göre asil veya yedek listelerine yerleştirilirler.

Bu yazımızda sizlere banko asistanı alım ilanını bildiriyoruz.

Resmi İlan:

Banko Asistanı 2. Grup Yedek Atama Listesi

Değerli Adaylarımız,Bilindiği üzere 24 Kasım 2012 tarihinde yazılı bölümü, 7-18 Ocak 2013 tarihleri arasında mülakat bölümü gerçekleştirilen Banko Asistanı Giriş Sınavı sonucu yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin liste yayınlanmış ve 22 Haziran 2013 tarihinde 1. Grup Banko Asistanı adayları göreve başlatılmıştı.
Bankamız personel ihtiyacı doğrultusunda 2.Grupkapsamında; Çukurova Bölge Koordinatörlüğümüz (Adana, Adıyaman, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Mersin ve Osmaniye), Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörlüğümüz (Ağrı, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Hakkari, Iğdır, Malatya, Mardin, Muş, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Tunceli ve Van) ve İç Anadolu 1 Koordinatörlüğümüz (Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak) dahilindeki illerde yer alan Şubelerimizde görevlendirilecek Banko Asistanı Yedek adayların evrak teslimi ve eğitim sürecine ilişkin bilgilendirme aşağıda yer almaktadır.
Evrak Teslim Süreci:
Adaylarımızın, 4 Kasım 2013 Pazartesi günü Saat: 09:30’daaşağıda belirtilen adrese ekte yer alan belgelerle birlikte şahsen başvurmaları gerekmektedir.
Evrak Teslim Adresi
Ziraat Bankası Eğitim Bölüm Başkanlığı İstanbul Yolu Trafo Karşısı No:10
Varlık-Yenimahalle/ANKARA
Eğitim Yeri ve Tarihi:
Adaylarımızın eğitime başlama tarihi 5 Kasım 2013 Salı’ dır.
Adaylarımız evrak teslim ettikleri adreste eğitime alınacaktır.
Eğitim süresi ile ilgili detaylı bilgi evrak teslim sırasında verilecektir.
Eğitime katılacak adaylarımız için evrak teslim günü ve ardından başlayacak eğitim süresince konaklama imkanı sağlanacaktır.
Diğer Banko Asistanı Yedek adayları ile Uzman Yardımcısı Yedek adayları Bankamızda ihtiyaç oluşması halinde davet edilecektir. Yedek adaylarla ilgili duyuruları yine bu sayfadan takip edebilirsiniz.
Bankamızda göreve başlayacak olan adaylarımıza yeni görevlerinde başarılar dileriz.
Banko Asistanı 2. Grup Yedek Atama Listesi için: Tıklayın
Göreve Başlayacak Adaylardan İstenecek Belgeler için : Tıklayın

Eğer el becerilerinizin olduğunu düşünüyorsanız evde tesbih dizme işi yapabilirsiniz.


İlan Galeri