4B Basamak Bilgisi Sorgulama Nedir?

28.08.2013

Kişi Okumuş

1 Yorum


sorusgkhizmetsorgula.com olarak sizlere emeklilik ve emekli olma şartları hakkında bilgilendirmeye devam ediyoruz. Bu yazımızda konumuz:  4B Basamak Bilgisi Sorgulama

4b basamak bilgisi nedir? Kimler 4b basamak bilgisi sorgulatması lazımdır? 4b basamak puanı ile vergilendirme arasında bağıntı varmıdır?

Buyrun haberimizin detaylarına bakalım.

4B basamak bilgisi sorgulama işleminizi internet üzerinde E-Devlet sistemini kullanarak sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde 4B basamak bilgisi sorgulama işleminizi tamamlayabilmek için yazının sonunda vermiş olduğumuz E-Devlet bağlantısına tıklamanız gerekmektedir.4B Basamak Bilgisi Nasıl Sorgulanır?

4B basamak bilgisi sorgulama işleminizi internet üzerinde yer alan E-Devlet sistemi ile yapabilmeniz için ilk olarak enyakın PTT şubesine giderek iki Türk Lirası gibi bir cüzi ücret karşılığında E-Devlet şifresini alması gerekmektedir. Daha sonra E-Devlet sistemine verdiğimiz bağlantı ile tıkladıktan sonra açılan sayfa içerisinde sisteme giriş yapmalısınız. Bu sayede 4B basamak bilgisi sorgulama işleminiz için sistem sizi otomatik olarak yönlendirmektedir.

4B Basamak Bilgisi Sorgulaması yapmak İçin : Tıklayınız

 

Soru-sorun ve başvuru için yorum kısmana yazınız.

Bir başka yazımızda sizlere 4c tescil tespiti konusunu anlatıyoruz.Bu konuya da göz atmanızı öneririz.


YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

[…] Buyrun haberimizin detaylarına bakalım. <br 4B Basamak Bilgisi Sorgulama Nedir?: 4B Basamak Bilgisi Sorgulama Nedir? […]