ADSL Borç Sorgulama ve Ödeme

26.05.2013

Kişi Okumuş

1 Yorum


adsl-borç-sorgulama

ADSL Borç Sorgulama

İnternet artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Cep telefonlarımızda bile yanımızda taşıdığımız interneti sadece eğlence amacı ile değil, interaktif işlemler için de kullanabilmekteyiz.  Birçok fatura ödemeleriniz ve E-Devlet işlemlerini yapabildiğimiz internette ADSL faturalarınızı da ödeyebilirsiniz. ADSL borcunuzu ödemek için ADSL hizmetini satın aldığınız firmanın ttnet, superonline ..vb gibi resmi sitelerine girip online hizmetler bölümünden ADSL Borç Sorgulama yapabilir ve kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Örnek verecek olursak www.ttnet.com.tr adresine giriniz. Daha sonrasında sekmelerden faturanızı ödeyin butonuna tıklayınız. Karşınıza çıkan ekranda sorgu türü üçe ayrılmıştır. Bunlar hesap numarası, telefon numarası ve ADSL numarasıdır. Seçtiğiniz sorgu tipine göre sizden bilgiler istenmektedir. Hesap numarasını seçiniz. Hesap numarasını yazınız.


Daha sonrasında işleminizin tamamlanması için ekrandaki resmin üzerinde bulunan numaraları veya harfleri yazınız yazdıktan sonra devam butonuna basınız. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra ADSL borçlarınızı veya ödenmemiş internet faturalarınızı öğrenebilirsiniz. Öğrenmiş olduğunuz faturanızı TTNET üzerinden kredi kartınız veya bankamatik numaranız ile ödeyebilirsiniz. Elektronik ortamda yaptığınız ödemelerin dekontlarını mail adresinize gönderebilirsiniz.

TTNET in web sitesinin dışında hiçbir siteden fatura ödemenizi yapmayınız. Aksi takdir de yatırdığınız ücretler ödenmiş olarak gözükebilir ve dolandırabilirsiniz.

Ayrıca Bankaların internet şubelerinde yer alan Fatura Ödemeleri sekmesinden de ADSL faturalarınız dahil bir çok faturanızı güvenle ödeyebilirsiniz.

TTNET ADSL Borç Sorgulama için Tıklayın

 


YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

[…] ADSL Borç Sorgulama İnternet artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Cep telefonlarımızda bile yanımızda taşıdığımız interneti sadece eğlence amacı ile değil, interaktif işlemler için de kullanabilmekteyiz.  Birçok fatura ödemeleriniz ve E-Devlet işlemlerini yapabildiğimiz internette ADSL faturalarınızı da ödeyebilirsiniz. ADSL borcunADSL Borç Sorgulama ve Ödeme: ADSL Borç Sorgulama ve Ödeme […]