Ankara Evde İş İmkanları

İlan Sahibi : -

İlan Sahibi Telefon : -

İlan Sahibi E-Posta : -

İlan Açıklaması


paraAnkara şehrinde ikamet eden okurlarımız için evde iş veren firmalarla buluşturuyoruz.Son zamanlarda oldukça revaçta olan evde iş imkanları oldukça güzel paralar kazandırmaktadır.Özellikle ev hanımları için ek gelir imkanı tanıyan bu işlere bir göz atalım.Hangi işleri evde yapabiliriz? Hangi işler 1000 tl kazandırır? Evde paketleme işi yapmak istiyorum fakat bu işi veren firmaları bulamıyoruz.

Evde Çalışarak Para Kazanacağınız İşler:

1) Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi nedir? Nasıl yapılır?

Evde paketleme işi yapmak oldukça basit bir iştir.Fakat son zamanlarda bu işi veren firma bulmak oldukça zor bulunmaktadır.Fakat iletişime geçtiğimiz firma sahipleri bu işleri yapacak insan bulamadıklarından şikayetçi durumdalar.Eğer sizlerde bu işi yaparak para kazanmak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi yorum kısmına yazarak firma sahiplerine ulaşabilirsiniz

2) Evde Boncuk İşi

Evde boncuk işi yapmak istiyorsunuz fakat hangi firmalardan iş alabileceğinizi bilmiyorsunuz.Peki bu firmalara nasıl ulaşacaksınız? Hangi firma ne kadar para veriyor? Kaç adet boncuk işlersek 1000 tl kazanabilirim? Sizler için evlere boncuk işi veren firmaları listeledik.Sizlerde yaptığınız işleri ve deneyimlerinizi yorum kısmında paylaşarak yeni işler bulabilirsiniz

Evde boncuk işi veren firmalar için tıklayınız 

3) Evde Kalem Montajı İşi

Evde kalem montaj işi mi arıyorsunuz o zaman doğru yerdesiniz.Kalem montaj işi o kadar zahmetli bir iş değildir artı fazla bir yoruculuğu da yoktur.

Kalem montaj işin de gerçekten iyi para vardır. İsterseniz ödemenizi hesabınıza geçerler, yakın iseniz elden teslim alırsınız.

Tek yapmanız gereken alt kısıma üye olmadanyorum yapmanız. Yorum yaparken lütfen Adınızı, Soy adınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız, çünkü firma sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir

 

4) Evden Yemek Yapıp Satmak

Ev hanımlarına iş verenler sigorta, yol, yemek gideri gibi masraflarını azaltırken ev hanımları da evden çalışarak aile ekonomilerine katkı yapma imkanı yakalıyorlar. Özelikle de Ankara, İzmir ve İstanbul gibi büyük metropollerde evden iş sektörü oldukça genişlemiş durumda.

Sizde bu işi yaparak para kazanmak istiyormusunuz?

5) Evde Mandal, Davetiye ve Kalem Yapımı

Evde oturduğunuz yerden kolay işler yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz.Hem ev hanımları hemde evde çalışmak isteyen herkes için çok güzel işler bulunmaktadır.Peki bu işleri nasıl alabiliriz? Kac adet mandal yaparsak 1000 tlkazanabiliriz? Paramızı nasıl alabiliriz? buyrun ilana bir göz atınız. İsterseniz iletişim bilgilerinizi yorum kısmına bırakarak detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

Evde Mandal, Davetiye ve Kalem Yapımı işi veren firmalar için tıklayınız.


İlan Galeri