Sponsor

Araç Hasar Kaydı Sorgulama

Arac-Hasar-Kaydi-Sorgulama

Araç Sorgulama

Araç sorgulama E-Devlet üzerinden sunulan ücretsiz bir uygulamadır. Araç Sorgulama işlemi için internet veya cep telefonu kullanarak sorgulama yapabilirsiniz. E-Devlet Girişi yaparak burada bulunan araç sorgulama bölümünden sorgulanacak araca ait plaka numarasını girerek aracın markasını, aracın modelini, aracın sahip belge tarihini, aracın tescil birimini, aracın rengini, aracın cinsini ve aracın çalıntı olup olmadığını ayrıca hak mahrumiyetinin bulup bulmadığı gibi bir çok detaylı bilgiyi kontrol edebilirsiniz. Bu bilgiler ve sorgulama için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Telefonla araç sorgulama ise sadece Araç Hasar Kaydı Sorgulama işlemlerinde kullanılabilmekte ve sorgulama başı 4 tl ile ücretlendirilmektedir. Hasar araç sorgulamak için aracın plaka numarasını yazarak 5664
e göndermeniz yeterlidir. Plaka numarasını yazıp gönderdikten sonra plaka kayıtlı arabanın kaza, hasar, mağduriyet, sigorta ve poliçe bilgileri SMS ile tarafınıza gönderilmektedir.

Araç alım satım işlemlerinde araçta hiç bir hasar görünmese de araç sorgulama işlemini yapınız. Sadece servise götürüp aracı inceletmekle kalmayıp hasar kaydı sorgulama da yapmanız lehinize olacaktır.

Araç Sorgulama için tıklayın

 Sponsorlu Baglantilar
Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

Bu konuya hiç yorum yapılmadı

YORUM BIRAKIN

ADINIZ:
E-POSTA ADRESI:
YORUMUNUZ:
Bilgi: Web sitemiz SGK resmi sitesi değildir. SGK'nın resmi sitesi "sgk.gov.tr" dir.Sitemizde SGK haberleri,sgk borç sorgulama, iş ilanları ve iş haberleri gibi içerikler çeşitli özel ve resmi kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır.