Çiftlik Bank Oyun Oynayarak Para Kazanma

17.10.2017

Kişi Okumuş

0 Yorum


Çiftlik Bank Oyun Oynayarak Para Kazanma

Çiftlik bank oyununu oynayarak gerçek para kazanabilirsiniz. Çiftlik bank herkese kazandıran kaybetme ihtimali olmayan sanal gerçeklik oyunudur. Oyun üzerinden aldığınız hayvalar ile onların ürünlerini satarak para kazanıyorsunuz. Bu sanal parayı gerçek paraya çevirerek hesabınıza aktarabilirsiniz.Oturduğunuz yerden oyun oynayarak evde ek iş ile para kazanabilirsiniz.

Çiftlik Bank Oyunu Nasıl Oynanır?

Çiftlik bank oyununu ücretsiz indirerek kullanıcı girişi yaparak oyuna başlayabilirsiniz. Sistem üzerinden aldığınız hayvanlar aslında gerçekten çiftliklere aldığınız ve ürünlerini depoladığınız bir sistem. Ortada hayvanlar çiftlik ve ürünleriniz bulunuyor. Mehmet AYDIN’ın 5 Ağustos 2016 tarihinde  kurmuş olduğu oyun üzerinden binlerce kişi parasını işletirken aynı zamanda oyun oynayarak keyif alıyorlar.

Mehmet AYDIN ve arkadaşını  kurmuş olduğu yazılımla başlayan oyun ilk ay 10 bin üye kayıt olmuştur. Bu projeden daha fazla şeyler isteyen kurucular 10 bin tl yatırımla işe başlamışlardır.

Çiftlik bank oyununda ana hayvanlar tavuk çeşitleri; Manisa tavuğu,zibrit tavuğu,denizli tavuğu,endülüs tavuğu,habeş tavuğu. İnek çeşitleri;Anadolu ineği,simental ineği,angus ineği,tosun,jersey,holstein ineği. Arılar; kafkas arısı,corniola bal arısı,saanen keçisidir.

Aldığınız bu hayvanları yem maliyeti ve depolama alanı ile bir maaliyetle alıyorsunuz. Bunları daha sonra büyütebilir ve  depolama alanı satın alabilirsiniz. Aldığınız hayvanlardan zarar etme olasılığı bulunmayan sistem aldığınız hayvanları 1 yılın sonunda yok sayıyor. Bunun nedeni ömür boyu kazanan bir sistem olmamasını sağlamak. Güncel olarak ne kadar yatırım yaparsanız yıl sonu kazancınızda o kadar yüksek olacakÜrünlerinizi dilediğinizde satabilirsiniz. Ürün satışı, oyun içerisinde yapmanız gereken şeylerden bir tanesidir ve asıl temel kazanç çalışması da bu şekilde gerçekleşiyor. Sahip olduğunuz ürünlerin üzerine tıkladığınızda ne kadar getiriye sahip olduklarını da görebiliyor ve elden çıkardığınızda rakamlar da hesaplarınıza yansıyor.

çiftlik bank oyunu

oyun oynayarak para kazanma

Altın Üyelik ve Altın Tavuk ile Daha Fazla Kazanın!

Her oyunda olduğu gibi Çiftlik Bank oyununda da yatırımlarınız ne kadar büyük olursa geliriniz de o kadar çok olacaktır. Altın üye olarak altın tavuklarınızı alabilir ve günlük kazancınızı da arttırabilirsiniz. Bu tür özel tavukların yaşam süresi 30 gün ve sundukları gelir oranı da daha fazla olduğu için yapacağınız yatırımların karşılığını daha hızlı ve daha yüksek şekilde alabilmeniz de mümkündür.

Çiftlik Bank Çiftliklerini gidip gezebilirsiniz.

Çiftlik bank nerelerde var.  Tekirdağ Büyük Baş Çiftliği,Tekirdağ Süt Üretim Fabrikası , Manisa Yumurta Tesisi, İnegöl Mavi Yumurta AR-GE Çiftliği, Tekirdağ Büyük Baş Çiftliği, Doğu Karadeniz Antalya ve Bursa da arıcılık gibi hayvancılık reklam ve çiftlik ürünleri üretim ve satışından gelir elde etmektedir.

Çiftlik Bank Şarküterileri

Çiftlik bank şarküterileri sayesinde  yatırım yaptığınız oyununu oynadığınız  çiftliklerde üretilen ürünleri tüketebilir kargo ile evinize isteyebilir hatta bayilik alabilirsiniz. Buda çiftlik bank oyununu sadece bir oyun olmaktan çok  yatırım  ticaret ve girişim içerisinde olmanızı sağlıyor.Çiftlik bank oyunu kısa sürede binlerce üyeye ulaştı. Son aldığı yatırım ile (200 milyon TL) ülke gündemine oturmuş ve yurtdışına açılma gayretine girmiştir. Bu sistem son derece güvenilir ve hızlı büyüyen bir sistemdir.

Bu gibi evde para kazanma yöntemlerini sitemizden takip edebilirsiniz. Örneğin evde blog yazarak para kazanabilirsiniz.

sgkhizmetsorgula


YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz