Sponsor

Devletten Evlilik Kredisi Nasıl Alınır?

indirEvlenmek isteyen gençleri teşvik etmek için, Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından hazırlanacak projede 10 Bin tl faizsiz kredisi verilmesi düşünülüyor.

Evlilik kredisi ne kadar alınabilir? Kimler evlilik kredisi alabilir ? Evlilik kredisi alabilmek için hangi şartları taşımak gerekiyor? Evlilik kredisi aldıktan sonra ödemeler ne zaman başlayacak? Buyrun haberimizin detaylarına göz atalım.

Evlilik kredisi ne kadar alınabilir?

Devlet tarafından verilecek kredi miktarı 10 bin TL faizsiz olarak verilmesi planlanmaktadır.

 

Kimler evlilik kredisi alabilir ?

Nüfusun gençleşmesi için ekim ayında Meclis’e sunulacak olan ‘Aile Destek Projesiyle’, evliliği düşünen lise mezunu 18-24, üniversite mezunu 18-26 yaş arasındaki gençlerin bu destekten yararlanması planlanmaktadır.

Evlilik kredisi aldıktan sonra ödemeler ne zaman başlayacak?

TAKSİTLE GERİ ÖDEME:Alınacak kredinin geri ödemesi 2 yıl sonra başlayarak, taksitlendirilecektir. Aylık gelire göre kredi artabilecek, taksit sayısı çoğalacak.

Evde oturduğunuz yerden para kazanmak için evde ek iş ilanları konusuna göz atmalısınız.Sponsorlu Baglantilar
Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

Bir yorum yapıldı

[…] Evlilik kredisi ne kadar alınabilir? Kimler evlilik kredisi alabilir ? Evlilik kredisi alabilmek için hangi şartları taşımak gerekiyor? Evlilik kredisi aldıktan sonra ödemeler ne zaman başlayacak? BuyDevletten Evlilik Kredisi Nasıl Alınır?: Devletten Evlilik Kredisi Nasıl Alınır? […]

YORUM BIRAKIN

ADINIZ:
E-POSTA ADRESI:
YORUMUNUZ:
Bilgi: Web sitemiz SGK resmi sitesi değildir. SGK'nın resmi sitesi "sgk.gov.tr" dir.Sitemizde SGK haberleri,sgk borç sorgulama, iş ilanları ve iş haberleri gibi içerikler çeşitli özel ve resmi kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır.