Devletten Evlilik Kredisi Nasıl Alınır?

29.10.2013

Kişi Okumuş

1 Yorum


indirEvlenmek isteyen gençleri teşvik etmek için, Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından hazırlanacak projede 10 Bin tl faizsiz kredisi verilmesi düşünülüyor.

Evlilik kredisi ne kadar alınabilir? Kimler evlilik kredisi alabilir ? Evlilik kredisi alabilmek için hangi şartları taşımak gerekiyor? Evlilik kredisi aldıktan sonra ödemeler ne zaman başlayacak? Buyrun haberimizin detaylarına göz atalım.Evlilik kredisi ne kadar alınabilir?

Devlet tarafından verilecek kredi miktarı 10 bin TL faizsiz olarak verilmesi planlanmaktadır.

 

Kimler evlilik kredisi alabilir ?

Nüfusun gençleşmesi için ekim ayında Meclis’e sunulacak olan ‘Aile Destek Projesiyle’, evliliği düşünen lise mezunu 18-24, üniversite mezunu 18-26 yaş arasındaki gençlerin bu destekten yararlanması planlanmaktadır.

Evlilik kredisi aldıktan sonra ödemeler ne zaman başlayacak?

TAKSİTLE GERİ ÖDEME:Alınacak kredinin geri ödemesi 2 yıl sonra başlayarak, taksitlendirilecektir. Aylık gelire göre kredi artabilecek, taksit sayısı çoğalacak.

Evde oturduğunuz yerden para kazanmak için evde ek iş ilanları konusuna göz atmalısınız.


YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

[…] Evlilik kredisi ne kadar alınabilir? Kimler evlilik kredisi alabilir ? Evlilik kredisi alabilmek için hangi şartları taşımak gerekiyor? Evlilik kredisi aldıktan sonra ödemeler ne zaman başlayacak? BuyDevletten Evlilik Kredisi Nasıl Alınır?: Devletten Evlilik Kredisi Nasıl Alınır? […]