E-SGM Bağkur Gün Prim Sorgulama

26.05.2013

Kişi Okumuş

0 Yorum


bağkur hizmet dökümü

Bağkur Prim Gün Sorgulama

BağKur Hizmet Dökümü Sorgulama işlemlerinizi Sosyal Güvenlik Kurumu’na gitmeye gerek kalmadan E- Devlet uygulaması ile ulaşabilirsiniz. E-Devlet sisteminin kurumsal bir sistem olması ve son derece güvenli, doğru bilgi olduğunu belirtmektedir. E – devlet sisteminden yararlanmak isteyen vatandaşlar PTT’ye kimlikleri ile giderek 1 TL karşılığında E- Devlet şifresine sahip olabilirler.

T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile e-devlet sistemine giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda E-SGK menüsüne tıklayınız. Daha sonrasında E- Hizmetler menüsüne tıklayınız açılan ekranda Tescil Kaydı Tespiti, emekli aylık bilgisi, müstahaklık sorgulama, hizmet dökümü ve aylık kesinti gibi işlemler yer almaktadır.


Bağkur Prim Gün Sorgulama için hizmet dökümü bölümünden hizmet bilgisi 4B seçeneğine tıklayarak Bağkur hizmet dökümünüzü alabilirsiniz. Eğer SSK hizmet dökümünü sorgulamak isterseniz hizmet dökümü bölümünden hizmet dökümü 4A seçeneğine tıklayarak SSK hizmet dökümünü bilgisine ulaşabilirsiniz.

E- Devlet vatandaşların özel bilgilerini içinde barındırdığı için vatandaşlar kesinlikle E-Devlet şifrelerini başka kişilere söylememeliler. Bağkur sorgulama işlemini E-Devlet sistemi sayesinde sicil numarası ile de sorgulayabilirsiniz. Sicil numarasını bilmeyen vatandaşlar E- Devlet şifresi ile Bağkur sorgulama işlemi yaptıklarında sicil numaralarını da açılan sayfada öğrenebilirler. Güvenli bir şekilde sistemden çıkış yapmak için çıkış düğmesine tıklayınız.

Bağkur (4B) Hizmet Dökümü Sorgulama için Tıklayın

 


YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz