Emekli Promosyonları Ne Kadar?

19.09.2013

Kişi Okumuş

1 Yorum


emekliye-dul-maasiEmekli maaşı alanlar bu haberi dört gözle bekliyorlar. Peki emekliler maaş promosyonları ne zaman alacaklar? Emekli promosyonu ne kadardır? Emekli maaşı promosyonu nedir? Buyrun soru ve sorunlarınızı yanıtlayalım.Emekliler maaş promosyonları ne zaman alacaklar?

Yaklaşık 10 milyon emeklinin heyecanla beklediği promosyon pazarlığı, bu hafta başlıyor. SGK ile bankalar masaya oturuyor. Anlaşma sağlanırsa, emekliler Ocak’ta banka promosyonuna kavuşacak.

Emekli promosyonu ne kadardır?

SGK, bankalarla masaya eli güçlü oturacak. Masada SGK, emekliler için yıllık 122 milyar liralık maaş ödemesinin bankalara yatırıldığını vurgulayacak. Bu yüzden bankalarla anlaşma oranında emeklilerin maaş promosyon ücretleri belli olacak.

Emekli maaşı promosyonu nedir?

Devletin emeklilere ödedeiği emekli maaşları bankalar tarafından bir süre işletilmesi karşılığında bankalar maaş sahiplerine yılda bir ay ek promosyon parası öderler.Her yıl bu ücretde değişiklik yaşanabilir.

 

Bir başka yazımızdaki konumuz BAĞKUR EMEKLİLİK


YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

[…] Emekli maaşı alanlar bu haberi dört gözle bekliyorlar. Peki emekliler maaş promosyonları ne zaman alacaklar? Emekli promosyonu ne kadardır? Emekli maaşı promosyonu nedir? Buyrun soru ve sorunlarınızı yanıtlayalım. Emekliler maaş promosyonları ne zaman alacaklar? Yaklaşık 10 milyon emeklinin heyecanla beklediği promosyon pazarlığı, bu hafta başlıyor. SGK ile baEmekli Promosyonları Ne Kadar?: Emekli Promosyonları Ne Kadar? […]