Evde Boncuk İşi Yapmak

İlan Sahibi : -

İlan Sahibi Telefon : -

İlan Sahibi E-Posta : -

İlan Açıklaması


veevEv hanımları için ek gelir elde edebilecekleri harika bir işle daha karşınızdayız.Ev hanımlarının el yatkınlığıyla çok kolay ve hızlı bir şekilde boncuk işleyerek para kazanacaklar.Peki bu iş nasıl yapılır? Boncuk işleme nasıl yapılır? Boncuk işleyerek nasıl para kazanabilirim? Boncuk işleme işini nasıl alabilirim? Ayda kaç tl kazanabilirim? Buyrun haberimizin detaylarında bu soruların cevaplarını arayalım.

Boncuk işleme nedir?

Kısaca, çeyizlere,elbiselere,havlulara ve daha birçok şeye boncuk işleyeceksiniz.Size işlenecek modeller daha önceden verilecek ve siz o modeli öğrenerek işleme işine başlayacaksınız.Boncuk işleme işine nasıl başlarım?

Bu işe başlamak için,internet üzerinden, evlere iş veren yerler ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.Sizlere daha kolay bir yol olan sitemizi kullanma fırsatı veriyoruz.Birçok firma sahibi bu gibi sitelerden eleman ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.Bu yüzden yorum kısmına iletişim bilgilerinizi bırakırsanız firmalar sizlere daha kolay ulaşabilir.

Evlere boncuk işi veren firmalara nasıl ulaşabiliriz?

Evlere boncuk işi veren firmalara daha önce yazmış  olduğumuz yazıdan ulaşabilirsiniz.Bu yazımıza yorum yaparak da,iş verenlerin size ulaşmasını kolaylaştırabilirsiniz. İşte bu firmalar için TIKLAYINIZ


İlan Galeri