Evde Çengelli İğne Paketleme İşi Nasıl Yapılır

18.02.2017

Kişi Okumuş

12 Yorum

Fırsat Hakkında

Toplam İndirim Oranı : %

İlan Açıklaması


Bir çok evde çengelli iğneler bulunmaktadır. Çengelli iğneler sayesinde bir kumaşı tutturabilir veya bir perdenizi şekil vermek için bile kullanabilirsiniz. Çengelli iğneler bir çok ev hanımının yardımcı halini almaktadır. Evinizde her gün boş boş oturmaktan sıkılmadınız mı hep aynı sorunları düşünmekten ve durumuzu düzeltmek için bir şeyler yapmak istemez misiniz ? Her ev hanımı bu durumdan şikayetçidir. Bunun için evde ek iş veren firmalar ev hanımlarına iş imkanları sunmaktadır. Bunlar arasında yeni iş imkanı olan Evde Çengelli İğne Paketleme işi  için ev hanımlarını tercih etmektedirler firmalar. Peki neden sadece ev hanımları diyorsanız size anlatmak isterim ev hanımları hem çocuklara bakmak ve evin normal giderlerini karşılamak zorundadır. Çünkü sadece eşinin eline bakara yaşar sa kadınlar ezilir ve istedikleri olmaz kadın erkek eşittir lafını hatırlatmak isterim ev hanımları da para kazanabilecektir artık.

Size evde ek iş imkanı hakkında bilgi de verelim. Evde ek iş veren firmaların siz ev hanımlarına sağladığı yeni iş imkanı için gerekli olabilecek bütün malzemeleri firma sizlere göndermektedir. Sizden istenilen sadece her pakette 400 adet olacak şekilde çengelli iğneleri kapalı bir şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Firmalar bunları kendileri yapabilmektedir ama bir sorunları olmaktadır çengelli iğnelerin ağızları üretimde açık gelmektedir ve firmaların makineleri çengelli iğnelerin ağızlarını kapatmadan paketleme işlemine geçtiği için firmalar bu iş imkanını evlere ek iş olarak ev hanımlarına sağlamaktadır. Hem bu sayede kendi zarar etmiyor hemde firmalar sayesinde ev hanımları kendilerine harçlık çıkartabilmektedir.


Evde Çengelli İğne Paketleme işi veren firmalar

Bu iş imkanına sahip olursanız ortalama aylık olarak 4000 adet paketlenmiş çengelli iğne üretimi yapmanız gerekmektedir. Bu emeğinizin karşılığında ise firma sizlere aylık olarak 2000 Türk lirası kazanma şansı tanımaktadır. Tabi şunlar da var ben bunu tek başıma yapamam çünkü evin işlerinden ve çocukların bakımından kendime kalan vakit sadece 2 saat falan diyorsanız bu işe sahip olduğunuz da bunu tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz,Şimdi sizde evde ek iş sayesinde ek gelir elde etmek ve eşimin yükünü hafifletmek istiyorum diyorsanız , evde ek iş veren firmalara başvurularınızı yapabilir ve iş imkanı sahibi olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Evde Mevlüt Şekeri Paketleme işi başlıklı makalemizde Evde Mevlüt Şekeri işi, Evde Mevlüt Şekeri işi veren firmalar ve Evde Mevlüt Şekeri işi veren yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sizde bu işi yapmak istiyorsanız yorum kısmına şehrinizi ve mail adresinizi bırakırsanız işverenler sizlerle daha rahat iletişim kuracaktır. Lütfen özel bilgilerinizi paylaşmayınız.


SİPARİŞ FORMU

Adınız - Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon Numaranız

Açık Adresiniz

Bize Mesajınız

Aşağıdaki kutu içerisindeki kod sipariş numaranızdır. Formu göndermeden önce sipariş numaranızı mutlaka not ediniz.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Özge
18 Şubat 2017 - 21:44

Antalya

Sanem
18 Şubat 2017 - 21:44

İstanbul. Mail = aafollowyou@gmail.com

Ceylan
18 Şubat 2017 - 22:17

Konya

Oya artık
18 Şubat 2017 - 23:18

Çengelli iğne işi istiyorum

Aynur
19 Şubat 2017 - 01:07

Mrb genelde geri donulmuyor lütfen dikkate alırmısınız. Sansimi deniyim dedim .bu işe ihtiyacim var.geri donersenizse sevinirim

cansu
19 Şubat 2017 - 15:47

Bende çalışmak isterim.

ceylan
19 Şubat 2017 - 16:36

Merhaba cengelli igne paketleme isi yapabilirim donus yaparsaniz sevinirim ankara etimesgut ceylan

Behic angan
19 Şubat 2017 - 20:11

Kocaeli kartepe

Hasgül
19 Şubat 2017 - 21:15

İstanbul-kartal

Hatice Poyraz
20 Şubat 2017 - 18:10

Merhaba çengelli iğne paketleme işini yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Sevda
21 Mart 2017 - 12:00

Merhaba ben sevda çengelli iğne paketleme işini yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

tugce
26 Mayıs 2017 - 08:56

Sakarya cengelli igne isi istiyorum