Evde Ceviz Kırma İşi Nasıl Yapılır

19.01.2017

Kişi Okumuş

11 Yorum

Fırsat Hakkında

Toplam İndirim Oranı : %

İlan Açıklaması


Evde Ceviz Kırma İşi Nasıl Yapılır

Artık hemen hemen her ev hanımı dar gelir sorun yüzünden eşi ile sıkıntılar yaşamaktadır. Sadece eşinin çalışması ile evin giderlerini karşılayamayan vatandaşlar kendilerine ek iş aramaktadır, Ne yazık ki dışarı da ek iş bulmak zor hal almaktadır. Çünkü son yılların en kötü sezonunun ardından bir çok firma elinde kışa kalan kadrosundan elemanlarını bile işten çıkartmaktadır. O Yüzden dışarıdan herhangi bir eleman alımı yapmıyordur ,Peki size yeni evde ek iş imkanı olan Evde Ceviz Kırma işi   hakkında bilgi versek bu iş sayesinde sizde para kazanabilirsiniz.

Evde Ceviz Kırma işi

Eveet ? herkes cevizi sever ceviz mutfaklarda tatlılarda ve kahvaltılarımızı süsleyen ceviz size ek gelir kapısı olacaktır. Evde ek iş veren firmalar size sağladığı Evde Ceviz Kırma işi  için bütün kırma için gerekli olacak malzemeleri göndermektedir. Sizden istenilen sadece cevizleri toz haline kadar kırmadan bütün şekilde çıkartmanızdır. Aylık olarak ortalama 70 kg a yakın ceviz kırma işi yapan vatandaşlarımız var  firma size sabit kg ceviz göndermesi yapmamaktadır. Size ilk 10 kg göndermektedir daha sonrasında bittiğinde tekrar 10 kg göndermektedir. Bunun için evde ceviz kırma işi haftalık olarak yapılmaktadır.Evinizde boş boş oturmak istemiyorsanız ve eşinizin kazançları sizin ailenin bütçesine yetmiyorsa sizde evde ek iş veren firmaların siz ev hanımları için sağladığı iş imkanlarına sahip olabilirsiniz, Evinizde kendi kurduğunuz gruplar ile hem keyifli zamanlar geçirebilir hemde evde ek iş sayesinde ek gelir elde ederek evinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Hepinizin aklında bir soru var firma neden evlere ek iş vermeyi tercih ediyor? Size kısaca anlatmak isterim evde ek iş veren firmalar aslında önceden evlere iş vermek istemiyordu ama giderek çoğalan işsizlik ve daha sonrasında Türkiye ekonomisinde artıştan sonra evde ek iş veren firmalar ev hanımlarına destek amacı altında evlere iş sağlamaktadır. Bu sayede hem giderek artık ıssızlık oranını düşürecek hemde kendi giderlerini düşürecektir.Evde Ceviz Kırma işi ile Evinize işinizi alarak para kazanabilirsiniz.

Evde ek iş veren firmalar sizlere haftalık olarak kg başına 10 Türk lirası kazanma imkanı sağlamaktadır. Ne kadar büyük bir grup halinde üretim yaparsanız firma size daha fazla para ödeyecektir. Peki bende evde ek iş sahibi olmak ve evde geçirdiğim zamanları değerlendirmek istiyorum diyorsanız , evde ek iş veren firmalara başvurularınızı yapabilir ve kendi işinizin patronu olarak para kazanabilirsiniz.

Dışarı da çalışmaktan sıkılan veya dışarı da iş imkanı bulamayan ev hanımları için oldukça avantajlı iş imkanıdır. Çünkü hem patron derdi yok hem zaman kısıtlaması yok kendi işinizi kendi derdinizi kendiniz yapıyorsunuz bundan daha güzel ne olabilir ki

Sizde bu işi yapmak istiyorsanız yorum kısmına şehrinizi ve mail adresinizi bırakırsanız işverenler sizlerle daha rahat iletişim kuracaktır. Lütfen özel bilgilerinizi paylaşmayınız.


SİPARİŞ FORMU

Adınız - Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon Numaranız

Açık Adresiniz

Bize Mesajınız

Aşağıdaki kutu içerisindeki kod sipariş numaranızdır. Formu göndermeden önce sipariş numaranızı mutlaka not ediniz.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

vetu
19 Ocak 2017 - 22:06

Ankara Keçiören atapark da oturuyorum yardimci olurmusunuz

ceylan
19 Ocak 2017 - 22:57

Ceylan vural Ankara etimesgutta oturuyorum bu isi hakkini vererek yapabilirim ceylanvural8@gmail.com donus yaparsaniz sevinirim

ceylan
19 Ocak 2017 - 23:05

Ceviz kirma isini yapabilirim donus yaparsaniz sevinirim Ankara etimesgutta ikamet ediyorum

N. Leyla Türkeli
20 Ocak 2017 - 00:44

Ankara

ilknur
21 Ocak 2017 - 15:32

Urfada yaşıyorum evde yapabileceğim bir iş arıyorum

Hediye Akgün
03 Şubat 2017 - 00:59

İstanbul Gaziosmanpaşa da oturuyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.
dominoo_21@hotmail.com

anıl
05 Temmuz 2017 - 22:34

Eskişehirde öğrenciyim. Yardımcı olur musunuz?

fatma aybakan
08 Eylül 2017 - 22:07

istanbul pendikteyim aybakan.fatma.34@gmail.com yardimci olursaniz cok sevinirim

Kayra
13 Şubat 2018 - 09:20

Bilecik te oturuyorum bu işi yapmak istiyorum Kayra.akr@hotmail.com

Esra Bektaş
10 Aralık 2018 - 21:54

Evde ceviz kırma işine ayıracak vaktim oldukça fazla kendime güvenim tam

Rabia
10 Mart 2019 - 21:37

Ankara Demetevler de oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim