Evde Davetiye Yapma İşi İlanı

İlan Sahibi : -

İlan Sahibi Telefon : -

İlan Sahibi E-Posta : -

İlan Açıklaması


Evde-Paketleme-İsi-BasvuruEvde oturduğunuz yerden siz ve aileniz kolay bir iş yaparak para kazanacağınız işlerden biriside evde davetiye katlama işidir.Peki ya bu iş nasıl yapılır? Kimler bu işi yapabilir? Kac adet davetiye yaparsam ayda 1000 tl kazanabilirim?Düğün sezonununda açılmasıyla birlikte oldukça revaşta olan bir iş haline gelen evde davetiye katlama işi nasıl yapılır?Şehrinizdeki davetiye tarzı baskı firmaları evlere davetiye katlama işi vermekte. Sadece şehrinizde değil ülkemizdeki farklı firmalardan bu işi evinize alarak hemen para kazanacaksınız. Evinize yollanan davetiyeleri istenen şekillerde ve yerlerden katlamanız gerekecek.

Çok  zor bir iş olmayan bu işle  kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Eğer evde ek iş ile para kazanmayı düşünüyorsanız şu düğün zamanların olduğu günlerde evinize davetiye katlama işi alarak ek iş yapabilirsiniz. Çok kazançlı bir ek iş yolu. Evinizde yapabileceğiniz ek iş yollarından biri olan davetiye katlama işini küçük bir araştırma ile birçok firmayı bulabilirsiniz. Bunun yanında sitemizden bu işi veren firmaları kolayca bulabilirsiniz.

Eğer bu işi veren kimseyi bulamadıysanız buraya iletişim için bilgilerinizi bırakırsanız işverenler sizlere daha kolay ulaşabilirler.


İlan Galeri