Evde Dikiş İşi Yaparak Nasıl Para Kazanılır

21.01.2017

Kişi Okumuş

2 Yorum

Fırsat Hakkında

Toplam İndirim Oranı : %

İlan Açıklaması


Dikiş işi ile Para Kazanmak artık çok kolay diyerek başlamak istiyoruz açıkçası; Bilindiği üzere tekstil sektörünün ülkemizdeki yeri fazlasıyla büyük ve gelişmektedir. Sizlerde bunu fırsat bilerek özellikle ev hanımları için olan bu işte yer almayasınız ki.. Evinizde oturduğunuz yerden kolaylıkla yeteneklerinizi kullanarak para kazanabilirsiniz. Evde dikiş işi veren firmalar ve bu işleri bizlere sunan kişilere ulaşmak için yapmanız gerekenler çok basittir.

Öncelikle sitemizin altında bulunan başvuru alanına kayıtlarınızı bırakınız. İsim soy isim ve mail adresinizi girdikten sonra bu işi neden istediğinizi düzgün bir Türkçe ile anlatınız. Sonrasında ise iş veren kişilerin ya da firmaların sizlere ulaşmasını sağlamak adına bizler yorumlarınızı veya başvurularınızı onaylayalım. Eğer şansınız varsa ve bu işi gerçekten titizlikle yaparım diyorsanız iş veren kişiler sizlere ulaşmak için hazır olacaktır. Şimdi ise dilerseniz konunun ve iş fikrimizin detaylarına inelim, sonrasında ise sizlerde bir iş sahibi olduğunuzda bir teşekkürü çok görmezsiniz.

Önemli nokta : Sitemiz anlık olarak facebook ile bildirmek ile orantılı çalışmaktadır. Eğer dilerseniz bizleri daha iyi takip edebilmek adına facebook adresimizi beğenebilirsiniz. Ayrıca; bizleri sitemiz üzerinden sizlere sorulan ABONE OL butonuna tıklayarak takip edebileceğinizi belirtmek isteriz. Bu şekilde ilanlarımıza en hızlı sizler ulaşabilir ve kolaylıkla kendinizi tanıtabilirsiniz.

Dikiş işi ile Evde kazanmak

Bazı firmalar sizlerden dikiş makinesi bekliyor olsa bile bazıları makinesinden ipliğine kadar sizlere getirmektedir. Bu tür firmalar dahilinde kendinizi anlaşılır bir şekilde anlatmanız gerekmektedir, öncelikle dikiş makinesi var ya da yok diyebilirsiniz. Evde ek iş ekibi olarak sizlere bu hususta bir çok konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hak verirsiniz ki yardımlarımız anca gücümüzün yettiğince gerçekleşiyor o nedenle gözümüzden kaçmazsa sizlere detayları sunabilir ve dikiş işi konusunda aydınlatabiliriz. Yaptığınız ya da yapacağınız yorumlarda lütfen bu konuyu belirtiniz.Dikiş işi aslında bir fason iştir, sizlere iş verenler tarafından parça başı olarak gönderilir. Bu ürünler bazen etek olur iken bazen ise pantolon olabilmektedir ve bazen karışık bile gönderilebilir. Sizlerde ürünler ile birlikte gönderilen askıya bitirilen işleri asabilir teslimatınızı yapabilirsiniz.

Evde dikiş nakış işi 2017

Evinizde çalışarak para kazanmanın bir diğer yolu açıkladığımız gibi Evde dikiş işidir. Evinizde oturduğunuz yerden rahatlıkla yapabileceğiniz işlerden birisi olan bu tekstil işi aslında çok kazançlı bir meslek türüdür. Özellikle evinizde yaptığınız için ortalama bir tekstil işçisinden 500 600 TL daha fazla kazanabilirsiniz. Buda bizlere 2000 ile 3000 TL arası bir kazanç sağlayacağının göstergesidir.

Bir çok kişi tarafından yapılan ve haftalık periyotlar ile paralarını alan kişiler vardır. Sizlerde bu kişilerden birisi olabilir ve işinizi teslim ettikten sonra kolaylıkla haftalığınızı alabilirsiniz.

Firmasız Evde dikiş işi

Firmalar olmadanda evinizde dikiş işi yapabilirsiniz. Bunlar komşularınıza yapabileceğiniz işlerden oluşmaktadır. En güzel yanı ise beklemeye gerek kalmadan anında bir karar ile başlamanızın altından geçmektedir. Evinizde boş durmaktansa en azından bir pazar harçlığı bile kazanabileceğinizi unutmayınız. Bu şekilde işlere başlayarak, aylık binlerce Türk lirası kazanan bir çok birey bulunmakla birlikte; Bu kişilerin bir süre sonrasında Atölyesi bile olduğunu bilmekteyiz.

Evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz ve amatör derecede bile olduğunuzu düşünerek bir perde dikebilir bu kolay işi meslek haline getirebilirsiniz. Evde ek iş ailesi olarak sizlere bu ve bunun gibi bir çok detaylar ile bilgilendirmeyi hedefliyor; ilerleyen zamanlar içerisinde yeni sistemlerimiz ile sizlere daha çok yakından birebir olarak yardım etmeyi hedefliyoruz.

Umuyoruz ki bizler ile bir çok insan iş sahibi olur. Henüz iş bulamamış iseniz bile bu durumlar kesinlikle evde ek iş ekibini alakadar etmemektedir. Keza işler sitemiz tarafından başvuruları değerlendiren firmalar ve kişiler tarafından verilmektedir. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkürler.

 

Bir önceki yazımız olan Kokulu Şişe Yapımı işi  İşi başlıklı makalemizde Kokulu Şişe Yapımı işi veren firmalar ve Kokulu Şişe Yapımı işi  veren yerler hakkında bilgiler verilmektedir.


SİPARİŞ FORMU

Adınız - Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon Numaranız

Açık Adresiniz

Bize Mesajınız

Aşağıdaki kutu içerisindeki kod sipariş numaranızdır. Formu göndermeden önce sipariş numaranızı mutlaka not ediniz.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Ayşenur aslan
10 Şubat 2018 - 01:01

Merhaba Ben evde dikiş dikiyorum abiyeden eteğe çocuk elbisesine kadar ama Sadece tesettürlü olan kıyafetleri dikiyorum ama… Ekmek gelire ihtiyacımız var dikişim güzel ve beğenilir moda evlerinde çalıştım 8yıllık iş tecrubem var. Evde yapabileceğim tesettür kıyafetleri çocuk kıyafetleri dikebileceğim iş istiyorum…

Hakan ay
19 Kasım 2018 - 15:38

Slm evde bir düz makina 4 iplik overlok var her isi dike bilirim 5532553680