EVDE EK İŞ FIRSATI

13.08.2017

Kişi Okumuş

4 Yorum

Fırsat Hakkında

Toplam İndirim Oranı : %

İlan Açıklaması


EVDE EK İŞ FIRSATI

Konumuz dahilinde sizlere evde süs eşyası hazırlama işi hakkında bilgiler sunacağız. Sizlerde evinizde işe yaramayan veya gerekli ön görülen malzemeler doğrultusunda süs eşyaları yaparak para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Evde süs eşyası yapmak için herhangi bir cinsiyete sahip olmanız gerekmiyor. Hem kadınlar hem de erkekler için yapılabilecek evde ek iş imkanları çerçevesinde yer alan evde süs eşyası işi ile harika gelirler elde edebilirsiniz. Türkiye’de son dönemlerde oluşan olaylar ve referandum çalışmalarından ötürü ekonomik dengelerde sorun olması birçok insanı evde ek iş yapmaya zorlamakta. Bunun yanı sıra üniversite öğrencileri okul harçlıklarını çıkarmak ve temel ihtiyaçlarını gidermek adına boş vakitlerini süs eşyası yaparak para kazanma olanağına tabii tutmakta.

Evde ek iş yapmak istiyorum diyen kişi sayısı gün ve gün artmakta olup, sadece ek iş değil işsiz kalanların evde oturarak bir işe sahip olmasını da sağlıyor. Günümüz Türkiye’sinde resmi olarak çalışan değil evinde oturarak ek işerbabında bir öğretmen maaşı kadar para kazanabilmektedir. İşsizlik ve ek iş üzerine potansiyelin arttığı ülkemizde artık firmalarda bu tür fason işleri kendilerine vererek para kazanabilmelerinin yolunu açıyor. Evde ek iş yapmak için öncelikle boş vaktinizin ve yapılacak olan iş hakkında az biraz bilgi sahibi olmanızın gereksinimini unutmayın. Örnek olarak konumuz dahilinde yer alan süs eşyası yapma işi sayesinde aylık bazda 1500 ila 3000 TL arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Evde kullanmadığınız eşya ve materyaller ya da hazır olarak alacağınız malzemelerle bu işi yapabilirsiniz.EVDE SÜS EŞYASI HAZIRLAMA İŞİ


EVDE SÜS EŞYASI HAZIRLAMA İŞİ VEREN FİRMALAR

Evde süs eşyası hazırlama işi yapmak istiyorum diyorsanız, evinizde bulunan veya sağdan soldan temin ettiğiniz belli başlı malzemelerle biblolar, oyuncak süsler, mutfak süsleri, antre girişleri için saman veya benzeri askılık süsleri ve daha birçok süs eşyası üzerine elde edeceğiniz ürünlerinizi satarak para kazanabilirsiniz. İnternetten para kazanma sanatına giren evde süs eşyalarını dilerseniz kendiniz bir sanal dükkan açarak ya da reel hayatta ufak bir işletme açarak işinize koyulabilir, dilerseniz zücaciye, hediyelik eşya veya e-ticaret firmalarına da satarak para kazanabilirsiniz.

Evde süs eşyası hazırlama işi veren firmalar genellikle e-ticaret konseptine sahip olan internet üzerinden alışveriş siteleri olmaktadır. Günümüzde sayıları bir hayli çoğalan ve çoğalmaya devam eden internet alışveriş siteleri kendi ürün yelpazelerinde el yapımı süs eşyalarına önem vermektedir. Müşterilerinin büyük bir kısmı genellikle el yapımı ürünler satın almak için siteye giriş yapıp bu ürünlerde satın almakta. Sizlerde bu tür firmalara ulaşmak istiyorsanız, bu tür ürünleri satan e-ticaret sitelerine girerek kendileri ile iletişim kurabilirsiniz veya konumuz altında yapabildiğiniz süs eşyalarını sıralayıp bu firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Akabinde anlaşma sağladığınız takdirde işinize başlayabilir ve gelir elde edebilirsiniz.


SİPARİŞ FORMU

Adınız - Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon Numaranız

Açık Adresiniz

Bize Mesajınız

Aşağıdaki kutu içerisindeki kod sipariş numaranızdır. Formu göndermeden önce sipariş numaranızı mutlaka not ediniz.

İlgili Terimler : , , ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Ceyda
30 Mart 2018 - 22:51

Ankara keciorende ikamet etmekteyim ekibimle paketleme isi yapabilirim bucefhi@gmail.com

Deniz çimen
07 Mayıs 2018 - 13:29

Evde ek iş yapmak istiyorum

fatos
19 Ekim 2018 - 16:58

Evde is yapabilirim isten ciktim okulda temizlik gorevlisiydim bu sene giremedim esimde isten cikti iki aydir oda issiz beraber yapa biliriz ankara golbasi ya is veriyormuzunuz cok ihtiyacimiz var 3 cocugum var acil cevap verirseniz seviniriz

Şule bicici
12 Aralık 2018 - 20:04

Kastamonu tosya oturuyorum paketleme işi yapabilirim numara 05395283719 acil iseihtoyacim var