Evde Ihlamur Ve Kış Çayı Paketleyerek Para Kazanabilirsiniz

27.11.2017

Kişi Okumuş

1 Yorum

Fırsat Hakkında

Toplam İndirim Oranı : %

İlan Açıklaması


Ihlamur paketlemek istiyorum

Evde Ihlamur paketleme işi yaparak para kazanma fırsatı sizlere de doğabilir. Gerçekten paraya ihtiyacınız varsa nasıl para kazanılacağını bilmiyorsanız sitemiz sayesinde Sizler de ek iş fırsatları yakalayacaksınız. Kendinize uygun olan farklı türdeki ek iş fırsatlarını değerlendirerek ailenizin huzur içinde yaşamasına katkı sağlayabilirsiniz. Ihlamur küçük işletmelerde paketlenir ve aktarlara marketlere dağıtılır küçük işletmeler bu işi ucuza kapatmak için evde ek iş yapmak isteyen insanlarla işbirliği yaparak evde ıhlamur paketlemek isteyenlerle konuşarak birlikte karşılıklı olarak para kazanma fırsatı yakalarlar. Eğer Sizler de ben de boşum uygun zamanım çok, aileme katkı sağlamak için Ihlamur paketlemek istiyorum diyorsanız o zaman evlere Ihlamur paketleme işi veren firmalar la iletişime geçip bu işi almanız gerekir.

Ihlamur her türlü hastalığa çok iyi geldiği gibi kışın da dinlenmek sakin demek boğazları yumuşatmak amacıyla çay olarak tüketilir. Sadece ülkemizde değil dünyanın her yerinde oldukça ilgi gören ıhlamur çayı hem toplayana, hem paketleme, hem pazarlayan, hem de içenlere oldukça faydalı bir bitkidir.

Ihlamurun faydaları da ayrıca tartışılabilir ve anlatılabilir, ancak burada ek iş yapmak isteyen insanlarla buluşmak ve ek iş yaptırmak isteyen insanlarla  ek iş arayanları bir araya getirmek için uğraşıyoruz


 Ihlamur paketleme işi nasıl yapılır

Evlere Ihlamur paketleme işi veren firmalar sizlere çuvallarla Ihlamur getirir siz de istenilen gramajda küçük jelatin poşetlere memurları tartarak koyarsınız. Ellişer yada 100 gramlık ambalajlar içinde hazırlanması gereken Evde Ihlamur paketleme işi bitimi sonunda işverene teslim edilir. Burada en önemli konulardan birisi istenilen zamanda işin teslim edilmesi gerekmektedir ve işin düzgün temiz zamanında yapılması şarttır. Evlere ek iş veren firmalar sizlere her türlü malzemeyi temin edecektir, bunun için eldiven zımba jelatin kağıt ve elbette çuvallarla ıhlamur getirilecektir. Siz de istenilen ölçülerde paketleyip işi hazır etmemiz gerekir.

Evde Ihlamur paketleme işinden kaç lira kazanırım

sizin zamanınızı ve çalışma sayısına personel sayısına göre farklılık gösterebilir Ihlamur paketi başına 10 kuruş ödeme yapan firmalar Bu ürünü 56 liraya satarken size beş on kuruş 20 kuruş para vermeyi düşünüyorlar iş ucuz gibi görünse de bin paket yaptığınız zaman toplamda Eğer bu işi bir ayda bitirirseniz 1000 lira civarında para kazanırsınız duruma göre evde boş insan sayısına göre bu rakamı katlayabilirsiniz. 2000 bin liraya kadar çıkarabilirsiniz. Ihlamur paketlemek istiyorum diyenler, ıhlamur paketleme işi veren firmalar acilen eleman lazım olduğu zaman peki sitelerini yorum bölümlerine göz atarlar ve işe ihtiyacı olanlara iletişim iletişim adreslerinden ulaşırlar Siz de Evde Ihlamur paketleme işi yapmak istiyorsanız sitemizin yorum bölümüne kaç kişi olduğumuzu nerede yaşadığınızı ve daha önceki iş tecrübeleriniz yorum bölümüne yazıp sıranızı bekleyebilirsiniz. Yazarak bir şey kaybetmezsiniz ama kesin kazanırsınız.

Yorum bırakarak işverenlere ulaşabilirsiniz.


SİPARİŞ FORMU

Adınız - Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon Numaranız

Açık Adresiniz

Bize Mesajınız

Aşağıdaki kutu içerisindeki kod sipariş numaranızdır. Formu göndermeden önce sipariş numaranızı mutlaka not ediniz.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

hayrat
04 Mart 2018 - 18:10

iş yaparız ulaşırsanız