Evde Kurdela İşi

İlan Sahibi : -

İlan Sahibi Telefon : -

İlan Sahibi E-Posta : -

İlan Açıklaması


parasgkhizmetsorgula.com olarak sizlere evde yapabilceğiniz ek işler hakkında bilgilendirmeye devam ediyoruz. Bugünkü konumuz: Evde Kurdela İşi Nasıl Yapılır?

Daha önceki yazılarımızda birçok ek iş yapımını anlatmıştık.Bunlardan bazıları evde kına paketleme,evde nikah şekeri yapma,evde düğün davetiyesi yapma,evde altın kutusu yapma vs gibi işlerdi.Şimdi ise sizlere evde kurdela yapma işini anlatıyoruz.

Evde Kurdela Yapma İşi Nedir?

Evde kurdela yapma işi biraz beceri isteyen bir iştir. Bu yüzdenİşe ilk önce kurdela yapımını öğrenmekle giriş yapılmalı, bu işi öğrenmek için il ve ilçelerin halk eğitim merkezlerinden veya belediyelerin vermiş olduğu kurslardan çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.Bunların hiçbirine gitmek istemiyorsanız internetten izleceğiniz videolar ile bu işi hemen öğrenebilirsiniz. Kurdela işi hem çok zevkli hemde çok kolay para kazanma yollarından bir tanesidir.

Evde Kurdela Yapma İşinde Nasıl Para Kazanılır?

Yapmış olduğunuz kurdela işinden çeşitli ürünleri sergi, kermes, şehir festivalleri, yakın esnaf çevrenizle ve internet üzerinden çeşitli web siteleri gibi siteler aracılığıyla satabilirsiniz. Kurdela satışı yapabileceğiniz web sayfaları Sahibinden.com, gittigidiyor.com, herseyburada.com, ebay.com, ilan.elookat.com vs… gibi onlarca siteden daha yapmış olduğunuz kurdela işlerinin satışını yapabilirsiniz. Veya yapmış olduğunuz kurdelaların resmini çekerek  facebook sayfanızda yayınlayıp sitemizin yorum kısmına facebook linkinizi  yorum olarak bırakırsanız buradanda satış yapabilirsiniz. 

Ben bunlarla uğraşmak istemiyorum.Bu işi veren firmalara nasıl ulaşacağım? Diyorsanız…

Evde Kurdela İşi Veren Firmalar

Kurdela iş ilanı 1:

İstanbulda kurdela uzerıne boncuk dıkımı yapılacaktır. Perde borduru işi veriyoruz. Grup ve grup başlarına iş verilecektir.

Başvuru için : Tel : 0264 221 29 73 Mail: evlereisverilir54@hotmail.com

Kurdela iş ilanı 2:
İstanbul’un her yerine çeşitli kurdela yapma işi verilecektir.Ürünleri kapıdan verip kapıdan alıyoruz.Bu işi  ciddiyetle yapmak isteyenler arasın. Haftalık 1000 adet yapılması zorunluluğu vardır

Başvuru: Tel : 0541 901 64 72
Kurdela iş ilanı 3:

Sakarya da Eve Kurdela Üzerine Boncuk Dikimi ( Perde bordürü ) İşi Verilir. Kurdela uzerine boncuk dıkımı ( Perde borduru ) yapıyoruz. 10 kişilik grubu olanlara işi biz verip alıyoruz. İşlerimiz haftalıktır.

Başvuru: Mail: evlereisverilir54@hotmail.com Tel : 0264 221 29 73
Kurdela iş ilanı 4:

İzmir’de penyelere boncuk işlemek üzere ekibine güvenen seri ve temiz iş çıkartabilecek verilen işi zamanında teslim edebilecek ekip başları arayın görüşelim.

Başvuru: Tel : 0543 258 16 65

 

Bu işlere başvuru  yapmak için yorum kısmana iletişim adreslerinizi yazınız.

Bir başka yazımızda sizlere evde para kazanabileceğiniz evde tesbih dizme işini anlatıyoruz.Bu konuya da göz atmanızı öneririz.


İlan Galeri