Evde Mevlüt Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır

18.02.2017

Kişi Okumuş

9 Yorum

Fırsat Hakkında

Toplam İndirim Oranı : %

İlan Açıklaması


Evde mevlüt şekeri paketleme işi nedir?

Evde mevlüt şekeri paketleme nasıl yapılır?

Evde mevlüt şekeri paketleme işini veren firmalar nasıl bulunur?

Haberimizin detayında bu bilgileri bulabilirsiniz.

Evde Mevlüt Şekeri Paketleme işi

Bildiğiniz üzere bir çok mevlüt çeşidi vardır. Bunlardan bir tanesi kaybettiğimiz yakınlarımız için her yıl ölüm yıl dönümünü kutlarken yakınlarımızın veya ailemizin katıldığı anma töreni gibi mevlütler. Çocuk sahibi olduğumuzda çocuk için verilen mevlütler, Erkek çocuk sünnet töreninden 30 gün sonra verilen mevlütler, ve daha saymakla bitmeyen bir çok mevlüt türü vardır. Bir çok aile bu mevlüt şekerlerini kendileri hazırlamakta bazı aileler ise bunları sipariş etmektedirler. Bunun içinde firmalar kendileri yetişemediği için evde ek iş vererek daha verimli çalışma sağlamaktadır. Firma sizlere aylık ortalama 60000 adet mevlüt şekeri paketlemenizi istemektedir. Her kutuda aynı gramda olacak şekilde ayarlanmalı ve eksiksiz olmalıdır. Bu emeğinizin karşılığı olarak firma sizlerin aylık olarak ortalama 2000 Türk lirası ile 2500 Türk lirası arasında kazanma imkanı sağlamaktadır.Peki bu mevlüt şekerleri nereden geliyor diyorsanız anlatmak isterim. Eskilerden beri acıları unutmak için cenaze mevlütlerin de ağızları tatlansın diye mevlüt şekeri dağıtılmaktadır. Kaybettiğiniz yakınınız için dua etmeleri onlara teşekkür etmeleri için dağıtılan yiyeceklere mevlüt şekerleri denir. Peki bu mevlüt şekeri işi için bir kaç arkadaşım ile birlikte yapabilir miyim diye soracak olursanız neden olmasın. Firma bunlara karışmaz hatta daha çok destek çıkar. Bir aileye yardım etmek yerine iki üç tane aileye yardım etmek daha iyi bir hal alır. Her gün sabah uyanıp çocukları ve eşinizi okullara ve işe gönderdikten sonra evde oturup günlük temizliğinizi yaptıktan sonra size kalan boş zamanlarınızda televizyon izliyorsunuz. Peki bu televizyona ayırdığınızı zamanı para kazanarak değerlendirmek istemez misiniz? Hem televizyon izleyebilir hemde elinizde işinizi yapabilirsiniz.

Bu sayede oturduğunuz yerden para kazanabilir ve eşinize destek olabilirsiniz. Eşiniz ile para konusunda sürekli tartışmak yerine kendinize ve çocuklarınıza daha iyi bir yaşam sunmak istiyorsanız evde ek iş veren firmalara Evde Mevlüt Şekeri Paketleme işi  için başvurularınızı yapabilir ve evde ek iş sahibi olarak evin giderlerini karşılamaya eşinize destek olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Sayı Çubuğu Paketleme işi başlıklı makalemizde Evde Sayı Çubuğu Paketleme, Evde Sayı Çubuğu Paketleme işi veren firmalar ve Evde Sayı Çubuğu Paketleme işi veren yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

Kilosu 1100 lira,Yeni İş Kapınız Olabilir.

 

Sizde bu işi yapmak istiyorsanız yorum kısmına şehrinizi ve mail adresinizi bırakırsanız işverenler sizlerle daha rahat iletişim kuracaktır. Lütfen özel bilgilerinizi paylaşmayınız.


SİPARİŞ FORMU

Adınız - Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon Numaranız

Açık Adresiniz

Bize Mesajınız

Aşağıdaki kutu içerisindeki kod sipariş numaranızdır. Formu göndermeden önce sipariş numaranızı mutlaka not ediniz.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

cansu
19 Şubat 2017 - 15:50

Ben de çalışmak isterim.

ceylan
19 Şubat 2017 - 16:34

Mrhb ben pratikligimle paketleme isi yapabilirim donus yaparsaniz sevinirim

Çisem
19 Şubat 2018 - 16:45

Ankara eryamanda oturuyorum evde ek iş yapabilemek için çok fazla zamanım var el becerilerime güveniyorum yardımcı olursanız çok mumnun olurum

hatice
19 Nisan 2018 - 23:59

ANKARA mamakta oturuyorum yazınızı gordum dönüş yaparsanız çok sevinirim

Betül
27 Temmuz 2018 - 21:40

Evde her türlü ek iş yapabilirim, el becerim var

Selda
22 Ekim 2018 - 14:29

Bende iş almak istiyorum

Selda
22 Ekim 2018 - 14:31

Bende iş almak istiyorum izmir

Safiye arslan
27 Aralık 2018 - 21:15

Ankara da oturuyorum 21 yaşındayım evde çok fazla boş vaktim var haberinizi bekliyorum Safiyearslann123@gmail.com

Zeynep
25 Ocak 2019 - 20:58

Ankarada oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim.