Evde Örgü İşi Yaparak Para Kazanmak

İlan Sahibi : -

İlan Sahibi Telefon : -

İlan Sahibi E-Posta : -

İlan Açıklaması


veevsgkhizmetsorgula.com olarak sizlere ek iş ilanlarını ve ev hanımlarına iş fırsatlarını tanıtmaya ve  bilgilendirmeye devam ediyoruz. Bugünkü konumuz: Birçok evhanımının severek ve keyif alarak yaptığı örgü ve dantel işleri ile para kazanmak.

Ev hanımları bu işe oldukça elleri yatkın olmakla beraber bu işi severek yapmaktadırlar.Peki ya bu işten neden para kazanmasınlar? Kimler örgü ve dantel işlerinden para kazanabilir? Evde örgü işi yaparak nasıl para kazanabilirsiniz? Öncelikle bu işi tanıyalım daha sonra bu işi veren firmaların numaralarını sizlere ulaştıralım.Evde Örgü İşi Yaparak Nasıl Para Kazanabilirim?

Firmamız, talep edildiği doğrultuda, evlere kazak, çorap ve her türlü giyimi örgü işi olarak sizlere vermektedir. Firmamıza iletişim adreslerinden ulaştığınız zaman, öreceğiniz ve örgü için gerekli malzemeler evinize kadar getirilmektedir. Aynı zamanda işiniz bittiğinde evinizden teslim alınmaktadır. Günde birkaç saat ayırarak yaptığınız bu işte, ay sonu hak ettiğiniz ek kazancınızı almaktasınız. Yaptığınız adede göre, ücretlendirme yapılmaktadır.

Bu işi Kimler Yapabilir?

Bu işi, örgü örmeyi bilen herkes yapabilmektedir. Eğer sizler de ek gelir elde etmek istiyorsanız, evde örgü örerek para kazanmak istiyorsanız, firmamıza başvurabilir ve derhal işinize başlayabilirsiniz.

Evde Örgü Ve Dantel İşlerini Veren Firmalara Nasıl Ulaşabiliriz?

Bu işi veren firmaların numaralarını sizlere ulaştırıyoruz.Bunun yanısıra yorum kısmına iletişim adreslerinizi yazarsanız firma sahipleri sizlere daha kolay ulaşacaktır.

 

Soru-sorun ve başvuru için yorum kısmana yazınız.

Bir başka yazımızda sizlere evde para kazanabileceğiniz evde davetiye katlama işini anlatıyoruz.Bu konuya da göz atmanızı öneririz.


İlan Galeri