Evde Örgü Sepeti İşi Yaparak Nasıl Para Kazanılır

22.02.2017

Kişi Okumuş

0 Yorum

Fırsat Hakkında

Toplam İndirim Oranı : %

İlan Açıklaması


Bugün ki iş tanınımız da aslınsa teknolojinin yegane nimetlerinden yararlanarak daha çok kitleye ulaşarak kurduğumuz pazarın tüm ülkede aynı anda satışa sunmaktan geçiyor. Günün bir çoğunu evde geçiren örgü meraklılarına veya öğrenmek isteyenlere hem zaman geçirmek için bir meşgale hemde harici kazanç fırsatı sadece elimize aldığımız 9-10 numara şişlerden geçiyor.
Şimdi detaylara geçelim…Aslında bu işin tanınırlığı Instagram aracılığı ile arttı.

Örgü Sepeti İşiyle Para Kazanmak

Pazarda penye ip adıyla satılan bu ip ile arzuya göre istenilen boy, en ve şekillerde rengarenk;
Peçetelikler, sepetler, oyuncak sepetleri, anahtarlıklar örülebilir ve satılabilir. Bir çok Instagram satış sayfalarında ve Tuhafiyecilerde bu ürün (ip) artık oldukça farklı renk kombinasyonlarında ve ağırlıklarda satılır durumda. Ürünün yapısı ve örgüde ki sıklıkla buluşup ilmek ilmek işlediğimiz bu ipler hem el emeği göz nuru, hemde ek kazanç olur. Eğer konu hakkında bir fikrim yok, nasıl örebilirim diye düşünceler kafanızda yer ediniyorsa Google ve Instagram da bununla ilgili fazlasıyla teknik ve yapım videoları da mevcut.Evde Örgü Sepeti işi  Nasıl Yapılır?

Ben Instagram, internet bilmem diyenleri şimdiden duyar gibiyim. Ancak o evin neşe kaynağı çocuklarımız tamda bugünler için var aslında. İster onların yardımıyla bir hesap oluşturun öyle satışa sunun tabii facebookta’da olur elbette. Ya da kendi kendinize öğrenin..
Neden sürekli internet üzerinden satışa sunun diye vurguluyorum diyorsanız, maksadımız belli. Çünkü internete koyduğunuz bir ürününüze milyonlar bakıp ulaşabiliyor. Ancak sadece mahallede satış yaparsanız bunu sadece yaşadığınız çevrede ki insanlar bilebilir. İşte bunun önüne geçmek için internet bizim için harika bir pazar tezgâhı olup çıkıyor.
Ayrıca üzerine işleyeceğiniz hayvan motifleri (baykuş, civciv, kedi, köpek gibi) ile sepetleri çocuklarınızın çok sevdiği bir ev eşyası yapar çıkarsınız.
Sona doğru yaklaşırken;
▪ Zamanla eliniz örgüye alışacağı için 1 sepet neredeyse 30dk’da bitmiş olur.
▪ Örgü esnasında sepette marullaşma (örgünün gevşek olması sebebiyle dik durmaması durumu.) Olmaması için örgünün sıkı tutulması gerekir.
▪ İpin genişliği, kalitesi ve yumuşaklığı sepetinizin dik durması ile doğru orantılıdır. Yani bu üçlüden birisinin eksik olması demek: Sepetinizde marullaşmaya ve istediğiniz şekilde örüm yapamamanıza neden olur.
▪ Genelde 9 ile 10 numara şişler örgü için idealdir.
▪ Sepetlere kapak, kulp, kurdele gibi eklemeler yaparak daha dekoratif görünmesinide sağlayabileceğinizi unutmayın.
▪ El emeği bir ürün ürettiğinizi sakın unutmayın.
Okuduğunuz için yine teşekkür eder, sizlere başka bir ek iş imkanına kadar kendinize iyi bakmayı temenni eder, şimdiden iyi çalışmalar dileriz.

Sizde bu işi yapmak istiyorsanız yorum kısmına şehrinizi ve mail adresinizi bırakırsanız işverenler sizlerle daha rahat iletişim kuracaktır. Lütfen özel bilgilerinizi paylaşmayınız.


SİPARİŞ FORMU

Adınız - Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon Numaranız

Açık Adresiniz

Bize Mesajınız

Aşağıdaki kutu içerisindeki kod sipariş numaranızdır. Formu göndermeden önce sipariş numaranızı mutlaka not ediniz.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz