Sponsor

Evde Tesbih Dizme İşi

Evde-Paketleme-İsi-Basvurusgkhizmetsorgula.com olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek işler hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz. Bu yazımızda: Evde tesbih dizme işi nedir? Evde tesbih dizme işi nasıl yapılır?  Evde tesbih dizmek istiyorum fakat bu işi veren firmaları nereden bulabilirim? Evde tesbih dizme işi el becerisi gerektiriyor mu? Bu ve bunun gibi soruları yanıtladıktan sonra sizlere bu işi veren firmaların numarasını vereceğiz. Buyrun yazı dizimize göz atalım.

Evde tesbih dizme işi nedir?

Evde çalışarak kolay bir şekilde para kazanabileceğiniz işlerden biridir. Camilerde veya birçok erkeğin elinde tesbih görmüşsünüzdür.Peki ya bu tesbihler nasıl yapılıyor? Tabiki insan gücü ile tesbih boncukları bir ipin veya sicimin etrafına diziliyor.

 

Evde tesbih dizme işi nasıl yapılır?

Bu işi yapmak oldukça kolaydır.Öncelikle anlaştığınız firma veya işverenler sizlere malzeme temini yaptıktan sonra tesbih boncuklarını ipe dizmek süretiyle çeşit çeşit tesbihler üretebilirsiniz. Bunun yanısıra kendinizde malzeme temin ederek kendi tasarımlarınızı yapıp firmalara satabilirsiniz.

Evde tesbih dizmek istiyorum fakat bu işi veren firmaları nereden bulabilirim?

Bu firmalara ulaşmak aslında çok zor değil.Bu işi yapan birçok okurumuz bulunmaktadır ve birçok kişiyide bu işlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Sizlerinde yapması gereken yorum kısmına bulunduğunuz ili, iletişim numaralarınızı veya mail adreslerinizi bırakarak firma sahiplerinin sizlere ulaşmasını sağlamak.Çünkü artık işverenler evde yapılacak ek işlerde internet üzerinden çalışacak eleman buluyorlar.

Evde tesbih dizme işi el becerisi gerektiriyor mu?

Bu iş 7 den 70 e herkesin yapabileceği bir iştir.Oldukça basit olmasının yanısıra firma sahipleri sizlere nasıl yapılması gerektiği hakkında gerekli bilgileri ve malzemeleri vermektedir.

Evde Tesbih Dizme İşi Veren Firma Numaraları

Sizlere bu numaraları vererek iş bulmanıza yardımcı oluyoruz. Fakat arayacak kontor yoksa sizlerde yorum kısmına numaranızı bırakarak firma sahiplerinin sizleri aramasını sağlayabilirsiniz.

Evde Tesbih Dizme İş İlanı 1 :

İstanbul ve çevrelerinde tesbih işi verilecektir.  Bu işi yapmış veya yapmak isteyenler mesaj atabilir veya arayabilirler.

Telefon : 05359411485
Tüm Türkiye’ye tespih dizme işi verilir.
Telefon: 0 507 364 85 84

Mail: meh3503@hotmail.com

Evde Tesbih İş İlanı 2 :

Ankarada ve çevresine tesbih dizme işi verilir.
Telefon : 0530 292 74 04

Evde Tesbih İş İlanı 3:

İzmirde ve ege bölgesinde eve tespih işi verilir.

Telefon : 05363866781

 

Soru-sorun ve başvuru için yorum kısmana yazınız.

Bir başka yazımızda sizlere evde para kazanabileceğiniz evde nikah şekeri yapma işini anlatıyoruz.Bu konuya da göz atmanızı öneririz.Sponsorlu Baglantilar
Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

7 yorum yapıldı

[…] sgkhizmetsorgula.com olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek işler hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz. Bu yazımızda: Evde tesbih dizme işi nedir? Evde tesbih dizme işi nasıl yapılır?  Evde tesbih dizmek istiyorum fakat bu işi veren firmaları nereden bulabilirim? Evde tesbih dizme işi el becerisi gerektiriyor mu? Bu ve bunun gibi soruları yanıtladıktan sonra sizlere bu işi verEvde Tesbih Dizme İşi: Evde Tesbih Dizme İşi […]

Bizde tesbih işi yapmak istiyoruz evde 3 kişiyiz yardım ederseniz seviniriz ebruliii-81@hotmail.com dan ulasabilirsiniz

Melike Altun-Tali | Eylül 17th, 2013 - 19:23

iyi aksamlar istanbul fatihdeyim tesbih işi yapmak istiyorum aradım fakat ulaşamadım ltf bana geri dönermisiniz mailim: immortal_love2@live.at

komşu için mi istiyosun aşkım bunu sen işe başlıycaksın :s

commenter

Manisa da oturuyorum Evde yapacağım is arıyorum mandal montajı tesbih isi lütfen yardımcı olur musunuz

YORUM BIRAKIN

ADINIZ:
E-POSTA ADRESI:
YORUMUNUZ:

Bilgi: Web sitemiz SGK resmi sitesi değildir. SGK'nın resmi sitesi "sgk.gov.tr" dir.Sitemizde SGK haberleri,sgk borç sorgulama, iş ilanları ve iş haberleri gibi içerikler çeşitli özel ve resmi kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır.