Evde Tütsü Paketleyerek Para Kazanmak

05.12.2017

Kişi Okumuş

15 Yorum

Fırsat Hakkında

Toplam İndirim Oranı : %

İlan Açıklaması


İnternetten para kazanmak daha doğrusu internetten ek gelir sağlayacağınız evde iş ilanlarına bakarak zaman kaybetmemiz için sizlere sitemizi tüm platformlar üzerinden takip etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü ek iş ilanları 2017 yılını zirvede ve en güvenilir ek iş fikirleri ile sizlere destekte bulunmuştur. Bu ek iş ilanları 2018 yılında da devam edecek ve sizlere ek gelir sağlama konusunda yeni fikirler verecektir.

Özellikle ev hanımları ve öğrenciler için evde paketleme işi yapmak oldukça kolay ve kazançlı bir yöntemdir. Çünkü evde iş yapmak için yeterli vakitleri vardır. Ayrıca ev işlerinize göre ya da öğrenciler için de ders harici vakitlerde iş yapabilirsiniz çünkü patron sizsiniz diyebiliriz. Ancak sorumlu olduğunuz eve ek iş veren firmalar olduğunu unutmamakta gerekiyor. Yani evde ek işin yapılmasında en önemli kısım işin düzenli yapılması ve zamanında teslim edilmesidir. Eğer dikkatli ve düzenli biri iseniz sürekli ek iş alabilirsiniz. Burada diğer bir faktör ise yaşadığınız şehirdir, çünkü büyük şehirlerde yaşayanlar ek iş almakta daha şanslı olabiliyorlar. Diğer şehirlerde yaşayanlar ise özellikle sosyal medya üzerinden haklı tepkilerde bulunabiliyorlar. Bir çok işte maalesef kargo yapılmıyor, firmalar daha çok evlere ek işi vermek için firmanın bulunduğu şehirdeki insanları tercih ediyorlar ve ek işi kendi araçları ile kapılarına kadar getiriyorlar.

Evde Tütsü Paketleme Ek İşi Nasıl Yapılır?Bir çok kişi evinde, ofisinde, dükkanında tütsü kullanır, özellikle egzotik mekanlarda tütsü kullanımı revaçtadır. Oldukça fazla olan tütsü çeşitleri ve kokuları vardır. Bugünkü ilandaki tütsü ise piyasada pek fazla görmediğimiz küçük boyutlarda bir tütsü çeşididir. Nasıl bir tütsü olduğunu ek iş ilanına eklediğimiz görselden anlayabilirsiniz. Evde tütsü paketleme işi resimde gördüğünüz gibi farklı renklerde olan tütsüleri kendinden kilitli poşetlere ortalama 40-50 tane koyarak kilitlemektir. Burada dikkat etmeniz gereken noktalardan biri eğer kokulara karşı hassasiyetiniz varsa bu işi yapmanızı tavsiye etmiyoruz ve yine cilt sağlığınız için tütsüleri poşetlere koyarken mutlaka eldiven kullanmanızı tavsiye ederiz. Paketleme sırasında tütsüleri kırmamaya özen gösterin ki işin en önemli kısmı ürüne zarar verilmemesidir.

 

Evde tütsü paketleme işi için daha fazla ayrıntıyı işi getiren eve ek iş veren firmalar sizlere anlatacaktır. Ancak onlarda hemen hemen aynı şeylerden bahsedecek ve özellikle teslimatın gecikmemesini isteyeceklerdir. Eve ek iş veren firmalar sizlerden herhangi bir başlık altında kaparo vb. talep etmezler, aksi bir durumla karşılaşırsanız kesinlikle o firmaya itibar etmeyiniz ve taleplerini geri çeviriniz.

Evde Tütsü Paketleme Ek İşine Başvuru Nasıl Yapılır?

Yukarıda evde tütsü işinin nasıl yapılacağı konusunda bilgiler mevcut ve bu bilgiler doğrultusunda evde tütsü işini yapabilirim diyorsanız yapmanız gereken iş başvuru formu ile talepte bulunmanız yeterlidir. Başvuru sonrası süreç ise firma giriş bölümüne bilgilerini ve işi yaptırmak istedikleri kişileri bırakan firmalara gerekli bilgiler iletilir ve sizinle iletişime geçilerek süreç tamamlanır. Evde tütsü paketleme işini firmaların istekleri doğrultusunda yapan kişiler bu işin karşılığı olarak aylık 1600 TL kazanacaklardır.


SİPARİŞ FORMU

Adınız - Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon Numaranız

Açık Adresiniz

Bize Mesajınız

Aşağıdaki kutu içerisindeki kod sipariş numaranızdır. Formu göndermeden önce sipariş numaranızı mutlaka not ediniz.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sefa Turan
15 Şubat 2018 - 23:44

Evde eşimle beraber yapabileceğimiz iş arıyoruz. Bu konuyla ilgili bilgi verir misiniz? turan_sefa@hotmail.com

semra
26 Mart 2018 - 16:28

evde yapabileceğim is istiyorum elimden gelir herşey ankara etimesgutta ikamet etmekteyim

Ceyda
30 Mart 2018 - 22:47

Ankara keciorende ikamet etmekteyim ekibimle paketleme işi yapabilirim

Ceyda
30 Mart 2018 - 22:48

Ankara keciorende ikamet etmekteyim ekibimle paketleme isi yapabilirim ulaşım bucefhi@gmail.com

elif
03 Nisan 2018 - 15:04

evde yapabileceğim is istiyorum. AnkArA dA oturuyorum.

DİDEM
09 Mayıs 2018 - 16:40

izmitte yaşıyorum ve evde yapılabilicek ek iş arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

Çiğdem
06 Haziran 2018 - 18:07

Ankaradayım 3 kişiyiz her işi yapabiliriz daha öncede yaptık. Lütfen dönüş yapın

Dilara
19 Haziran 2018 - 08:26

Merhaba. İstanbul’da yaşıyorum. Üniversite öğrencisiyim. Eğitimim için paraya ihtiyacım var. El becerim çok iyidir. İstanbul/Bahçelievler.

Kübra Köksal
05 Eylül 2018 - 19:29

Üniversite öğrencisiyim evde yapabilecek işe ihtiyacım var. Pratiğimdir. İstanbul / Okmeydanı

Meliha BİNDİRİCİ
10 Eylül 2018 - 22:45

Evde paketleme isi

Yeliz boyacı
11 Kasım 2018 - 12:51

Evde yapılacak işe ihtiyacım var

Esin korkut
12 Kasım 2018 - 12:29

7 ve 10 kişilik ekibim var işlerinizi tam zamanında teslim ederiz geri dönüş sağlarsanız ekibimden çok memnun kalırsınız

Sibel dana
19 Kasım 2018 - 01:04

Istanbul avcılar da oturyorm

Nermin
27 Aralık 2018 - 01:43

Merhaba işe ihtiyacım var çocuk olduğu için calisamiyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Gülçin Türk
26 Ocak 2019 - 16:17

Ankara sincanda oturuyorum evde yapmak için iş istiyorum şimdiden teşekkür ederim