Evde Yastık Doldurma İşi Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

28.07.2018

Kişi Okumuş

0 Yorum


Sİzlere evden yapabileceğiniz ek iş fırsatlarını tanıtmaya devam ediyoruz. Fakat bu iş fırsatlarını tanıtırken biliyoruz ki piyasada çok fazla dolandırıcı var. Bu yüzden bu uyarımızı dikkate alarak kimseye özel bilgilerinizi vermeyiniz ve güvenmediğiniz kişilerle iş yapmayınız. İş veren firmalar sizlerden ücret ve kimlik bilgilerinizi istemez. Herkese hayırlı kazançlar dileriz. Buyrun iş fırsatımızı tanıyalım ve size uygun bir iş olup olmadığını irdeleyelim.

Evde yastık doldurmak nedir ve nasıl yapılır?

Para  kazanmak   artık evinizde oturmak kadar kolay. Artık ev ortamında rahatça para kazanabilirsiniz. Bunun için bir okul bitirmenize veya diploma almanıza gerek olmayacaktır. Sadece bu işi istemeniz ve araştırmanız yeterli olacaktır. İnternet ortamında gerekli araştırmaları yapıp, firmalara CV yollamanız sizinde bu işe başlamanıza yeterli olacaktır. Öncelikle bu işi araştırmanız gerekecektir. Nasıl olacağı, nasıl yapacağına dair bilgi edinmeniz gerekecektir. İlk başta baktığınızda gözünüz korkabilir, fakat korkacak hiçbir şey yok. İşe başlamanız ve tamamlamayı aklınıza koymanız yeterli olacaktır.

Bu işe çoğunlukla ev hanımları, öğrenciler ve potansiyel işsizler tarafından talep gelmektedir. Ev hanımları eşlerine yardımcı olmak, eve katkı sağlamak için bu işe ilgi göstermektedir. Öğrenciler ise ek bir gelir sağlamak, ailelerine yük olmamak için bu işe talep göstermektedir. Ev hanımları tek başına veya komşularıyla birlikte yapabilir. Öğrenciler de tek başına veya arkadaşlarıyla bir araya gelerek yapabilirler. Takımınızı oluşturup işi tamamlamak size daha fazla para kazandırabilir. Aldığınız bir işin hemen teslim edilmesi, yeni bir iş almanız ve bu periyot ile aldığınız işleri teslim etmeniz hem eğlenceli, hem tatlı bir rekabet içinde kazandığınız paranın miktarını da arttıracaktır. İşin nasıl yapıldığı konusunda aklınızda soru işareti kalmasın. 

Peki Evde Yastık doldurma işini nasıl yapabilirim ?

Zor bir iş değil, özellikle evli hanımların evi çekip çevirmesini göz önünde bulundurursak bu iş onlar için oldukça basit bir iş. Yapacağınız her şey size koliler halinde gönderilen pamukları gönderilen yastık kılıflarına doldurmak. Doldurduğunuz yastıkları güzelce paketleyip kolilere yerleştirerek işinizi halletmiş oluyorsunuz. Tek yapmanız gereken bu. Sağladığınız bu ek gelirle evin genel ihtiyaçlarını karşılayabilir veya takside girebilirsiniz. Sonuç  olarak sizin performansınıza odaklı gelişen bir kazanç mevcut. Çok çalışıp para kazanmaya başladığınız zaman kendi ayaklarınızın üstünde durmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Size özgüven aşılayacak olan bu iş hem maddi açıdan hem de psikolojik açıdan sizi rahatlatacaktır.

Yaptığınız işlerden ne kadar para kazanacaksınız ?

Size gönderilen kolileri eksiksiz tamamladığınız takdirde iş tesliminden sonra 1.500 – 2.000 Türk Lirası arasında para kazanma şansına sahipsiniz. Bu miktar gönderilen paket adedine doğru orantılı olarak artıp azalacaktır. İşin avantajlarından bahsedecek olursak herhangi bir mesai koşulunun olmaması, keyfi çalışma saatlerine ve ortamına uygun olmasından söz edebiliriz. Ev ortamında otururken, televizyon izlerken, sohbet ederken halledebileceğiniz bir iş. İş sıkıntısının olduğu güzel ülkemizde elinize gelen bu uygun avantajlı işi kaçırmayacağınızı umuyoruz. Nasıl ulaşacağım size derseniz yazımızın alt kısmındaki yorum bölümüne temel bilgilerinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yazımıza zaman ayırıp okuduğunuz için sizlere teşekkür eder bol kazançlı günler dileriz.


YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER