Evlere Mandal İşi Verilecektir

İlan Sahibi : -

İlan Sahibi Telefon : -

İlan Sahibi E-Posta : -

İlan Açıklaması


paraEvden para kazanmakmı istiyorsunuz? Evden çıkmadan kimseyle uğraşmadan gelir elde etmek istiyorsanız bu iş tam sizlere göre.Yapmanız gereken haberi okuduktan sonra eğer çalışmak istiyorsanız size ulaşabilmeleri için yorum kısmına mail adresinizi veya bilgilerinizi paylaşmanız.İyi şanslar.

 

Eve Mandal işi Nasıl Oluyor?

Firmaların size yaptıracağı mandal işinde hem çocuğunuza zaman ayırabilir  hem de evinize ek gelir sağlayarak daha rahat ve ferah bir yaşam sürebilirsiniz. Sonuçta Evde saatlerce  boş kaldığınız zamanlar oluyordur ve bu vaktinizi sanal alemde ya da  oyun oynayarak geçirmek yerine evinizde oturduğunuz yerden bu boşluğu parayla doldurabilirsiniz. Evde boş vakitlerimde çalışmak istiyorum,becerimde var diyorsanız birçok firmanın mandal işi yapma fırsatını değerlendirebilirsin.İster öğrenci ol,ister emekli,istersen muhasebeci ol,istersen güvenlik.Bu işi yapmak isteyen herkese bu imkanı sunan firmalar sayesinde bütçenize ek kazanç sağlamak çok kolay.

Üstelik firmaların sağladığı fırsat sadece bununla da bitmiyor. Evinizde mandal montajı işi yapabilmeniz için gereken mandal makinesini da size ücretsiz olarak gönderiyorlar.Size kalan ise verilen miktardaki mandalları gününde yetiştirmek.Aşağıda Mandal montajı, Nikah Şekeri Paketleme ve evlere iş veren firmaların ilanlarını yayınlıyoruz.

—————

Merhaba Biz Türkiye’nin her tarafında evlere mandal montajı, nikah şekeri paketleme, örgü ve kolya paketleme işi vermekteyiz.
İşsiz gençlerimiz ve ev hanımlarımız için ek gelir fırsatından yararlanmak istiyorsanız evlere mandal montajı ve çeşitli ek işler veriyoruz.

Üstelik kargo ile kapınıza kadar gönderip, kapınızdan aldırıyoruz.

Müraacaat: 0531 939 83 63

VAHAP HATİPOĞLU & MEHMET HATİPOĞLU

HATİPOĞLU TİC. LTD. ŞTİ

—————

Firmamız olarak Avcılar/İSTANBUL semtinde montaj ve paketleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Bünyemizde 30 eleman ve ayrıca evlere servis yapılarak işlemler gerçekleştirilir. Firmamızın paketleme işleri dışında montaj işlemleri de yapılmaktadır. Firmamıza verebileceğiniz paketleme, montaj işleri alınabilir. Bu konuda firmamız yetkilisi ile görüşebilirsiniz.

İyi çalışmalar…

İrtibat: 0543 916 48 87

—————

Merhaba ev hanımları evlere iş veriyoruz msn adresinizi mail atarsanız hangi şehirde yaşıyorsunuz ve hangi ev işinde tecrübelisiniz

—————

Türkiye’ nin her yerine mandal, nikah şekeri, kolye ve örgü işleri vermekteyiz. Kargo ile kapınıza kadar teslim edip iş bitiminde kapınızdan teslim alıyoruz. Lütfen evden çalışmak isteyen kişiler bize ulaşsın. Mehmet Hatipoğlu Tlf: 0531 939 83 63

—————

İstanbul il sınırları içinde evlere montaj ve paketleme işi veriyoruz. Kapınıza kadar teslim edip iş bitiminde kapınızdan alıyoruz. Çalışmak isteyenler bize ulaşabilir. Tlf: 0543 916 48 87


İlan Galeri