Evlere Örgü ve Bileklik İşi veren Yerler

İlan Sahibi : -

İlan Sahibi Telefon : -

İlan Sahibi E-Posta : -

İlan Açıklaması


Örgü bileklik işi, bileklik örerek para kazanma,evde bileklik örmek, evlere örgü bileklik veren firmalar, evde Örgü bileklik yaptıran firmalar, evde takı yapma işi,evde bileklik örüp satmak,Örgü bileklik nasıl yapılır

Evlere örgü bileklik işi veren firmalar

Evde yapılan işler arasında takı tasarım işleri daha çok ilgi görüyor. Gençlerin takılara olan ilgisi nedeniyle evde yapılan bilekliklerin alıcısı çok oluyor. Örgü bileklik işi bir iş fırsatı olarak birçok kişiye sunuluyor. Bilekliklerin makrome, boncuklu, motifli gibi çeşitli modelleri bulunuyor. Firmalar her modelden ördürerek, mağazalarında satıyor. Küçük bujiteri dükkanlarının yanısıra, AVM’lerde mağazaları bulunan zincir bujiteri markaları da evlerde çalışan kişilere el işi takılar yaptırıyor.El becerisi olan kadın- erkek er yaştan kişi bu işlerle gelir elde ediyor. Evlere takı işi veren firmalar özellikle yaz aylarında bileklik işi veriyor. El yapımı bilekliklerin son yıllarda çok moda olması, bir bileğe onlarca bileklik takılması bu sektörün gelişmesine neden oluyor.Bu nedenle evlere iş veren takı dükkanı ve firmaların sayısında her geçen gün artıyor. Eğer büyük şehirlerde oturuyorsanız evlere takı işi veren çok sayıda firmaya da ulaşabilirsiniz. Ancak günümüzde internetten de evlere iş veren firmalara ulaşmak kolay oluyor.

Evde bileklik örme, markome örme, atkı yapma gibi işler yapmak için ailesiyle, arkadaşlarıyla ekip kuranlar firmalar için daha cazip oluyor. Ancak işini güzel ve zamanında yetiştiren kişiler de bujiteri mağazalarında iş alabiliyor. Evde takı işi veren firmalara ilanlardan, internetten ya da bu işi yapan kişilerden iş isteyebilirsiniz. Yorum bölümünden de adınızı ve yaşadığınız şehri yazarak evlere iş veren kişilerin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


İlan Galeri