GSS Borç Sorgulama Nasıl Yapılır

29.07.2013

Kişi Okumuş

1 Yorum


e-devlet-girisGss nedir? Genel sağlık sigortası borç affı mümkünmüdür? Gss borç sorgulama nasıl yapılır? GSS borçlarımı taksitle ödeyebilirmiyim?

GSS Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?GSS sorgulama işlemi için ziraat bankası altyapısı ile  oluşturulmuş uygulama ile GSS prim sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Genel Sağlık Sigortası sorgulama işlemi için haberimizin sonunda yer alan ziraat bankası uygulamasına gitmeniz gerekmektedir. Açılan sayfada belirtilen yere T.C. kimlik numaranızı girmelisiniz. T.C. kimlik numaranızı girdikten sonra Sorgulama Tipini seçmelisiniz. Burada seçmemiz gereken seçenek “GSS-PRİM” seçeneği olmalıdır. Ardından güvenlik kodunu girdikten sonra butona bastığınızda “GSS borç sorgulama” işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

GSS SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN


YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

[…] GSS sorgulama işlemi için ziraat bankası altyapısı ile  oluşturulmuş uygulama ile GSS prim sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Genel Sağlık Sigortası sorgulaGSS Borç Sorgulama Nasıl Yapılır: GSS Borç Sorgulama Nasıl Yapılır […]