Makyaj Fırçası Seti Hazırlayarak Evde Para Kazanma

29.07.2018

Kişi Okumuş

4 Yorum


Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama İşi

Evde ek gelir elde etmek için birçok arayış içinde olan ev hanımları, öğrenciler gibi birçok kişi için yeni bir iş kapısı doğdu.  Evde makyaj fırça seti hazırlama ile ek gelir elde edeceğinizi biliyor muydunuz?  Evde rahatlıkla yapacağınız bu işi ister bir ekip halinde ister yakın arkadaşlarınızla veya tek başınıza rahatlıkla yapabilirsiniz. Evde yapabileceğiniz çok fazla iş olmasına rağmen size evde makyaj fırça seti hazırlama rahatlıkla yapılabilecek bir iş. Evde boş zamanlarınızı kolaylıkla değerlendire bilir ve boş zamanını paraya çevirebilirsiniz.  Evinize de gelir sağlayabilir, kenara para atabilir, geleceğinize yatırım yapabilirsiniz.  Evde makyaj fırça seti hazırlama işini nasıl yapacağınızı hemen anlatıyorum.

Evde Makyaj fırça Seti Hazırlama İşi Nasıl Yapılır ?

Evde makyaj seti hazırlama işi diğer işlere göre en kolay işlerden biri. Firmanın istediği şey aslında çok basit, size gönderilen fırçaları 12’li setler halinde paketlemeniz istenmekte.

Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlayarak Ne Kadar Gelir Elde Edilir ?

Evde makyaj seti hazırlayarak nerden bakılırsa 1.200 -2.000 Türk Lirası kazanç sağlayabilirsiniz.  Bireysel olarak yaparsanız günlük 3 belki de 5 saatinizi ayırarak kolaylıkla işin altından kalkabilirsiniz. Sizden istenilen ürünleri tamamladığınız zaman firmaya teslim ettiğiniz zaman ücret size takdim edilmektedir. 

Evde Makyaj Fırçası Seti Hazırlama İşine Nasıl Başvuru Yapabilirim ?

O kadar zorlayıcı olmayan bu işe başvuru yapmak oldukça kolay. Tek yapmanız gerek bu yazının sonunda bulunan yorum kısmına adınızı,  bulunduğunuz şehri ve sizinle iletişime geçilebilecek mail adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. Ek olarak yazmak istediğiniz şeyleri de ekleyebilirsiniz. Son bir uyarı da söylemek istiyorum yazdığınız yoruma TC kimlik numaranızı veya telefon numaranızı eklememenizi öneriyorum çünkü olumsuz herhangi bir olayda sitemiz hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir. Şimdiden işe başvuru yapan arkadaşlara bol şanlar diler, işe kabul edilen arkadaşlara bol kazançlar dilerim. Neden yapılmasın diye bakılması bu işi almanı açısından yardımcı olacaktır. Arkadaşlarınızı da bu işi yapmaya ikna ederek ortamda tatlı bir rekabet yaratabilir, aynı zamanda bütçenize de azımsanmayacak derecede katkıda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda makyaj malzemeleri alırken nasıl hazırlandığı hakkında da bilgi edinmiş olacaksınız, daha bilinçli bir tüketici olmanıza katkı sağlayacak. Tekrar edecek olursak yapacağınız tek iş firmaların size gönderdiği malzemeleri 12’li gruplar halinde paketleyip sağ salim firmaya teslim etmek. Firmanın sizden tek talebi bu, daha sonra çalışmanızın karşılığı olan parayı kazanmış olacaksınız. Yazımızı okumaya vakit ayırdığınız için teşekkür eder, bol kazançlı günler dileriz.


YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Ipek tuncer
17 Eylül 2018 - 17:54

Uskudar da oturuyorum
Iletisime geçerseniz sevinirim

Sanem
28 Eylül 2018 - 19:41

Ne iş olursa olsunn yaparız daha oncede tesbih işi yaptık 5 kişiyiz, sayıyı isterseniz arttırabiliriz.çevremiz vardır.

Melek
21 Ekim 2018 - 02:11

Mrb is yapmak istiyoruz yardimci olurmusunuz2

BERRİN
25 Kasım 2018 - 19:01

BAYRAMPAŞA MERKEZDE OTURUYORUM