MHRS’den Randevu Almak

21.05.2013

Kişi Okumuş

1 Yorum


MHRS

Vatandaşların hastanelere gidip randevu alma dönemi sona erdi. Artık Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) var. Muayene olmak veya tedavi olmak için hastanelerden randevu almak için 182 MHRS randevu hattını arayarak randevu alabilirsiniz. SSK randevu sisteminde yapılan değişiklikler ile artık SSK randevu almak için oluşturulan internet ve çağrı servislerini kullanabilirsiniz. Şimdi bu servislerden size kısaca bahsedelim.


İnternet MHRS – SSK Randevu Servisi

Bu uygulama sayesinde sadece T.C. Kimlik numaranız ve oluşturacağınız üyelik şifresi ile dilediğiniz hastaneden, dilediğiniz doktordan, dilediğiniz saat ve tarihte SSK randevu oluşturmanız mümkündür. İnternet üzerinden  Randevu oluşturmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İNTERNETTENSSK RANDEVU OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

MHRS – ALO 182

SSK Randevu sisteminde internet üzerinden randevu almakta zorlanan vatandaşlar için oluşturulan bir diğer sistem de telefon üzerinden alınabilen randevu.Bu sistemde telefonunuzdan  “182” yi tuşladığınızda beklemeden bir operatör tarafından size yardımcı olunacak ve telefon ile dilediğiniz hastaneden dilediğiniz saatte randevu alabileceksiniz.

 


YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

[…] Vatandaşların hastanelere gidip randevu alma dönemi sona erdi. Artık Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) var. Muayene olmak veya tedavi olmak için hastanelerden randevu almak için 182 MHRS randevu hattını arayarak randevu alabilirsiniz. SSK randevu sisteminde yapılan değişiklikler ile artık SSK randevu almak için oluşturulan internet ve çağrı servislerini kulMHRS’den Randevu Almak: MHRS’den Randevu Almak […]