SGK Muayene Ücreti Alınacak Tedaviler

28.08.2013

Kişi Okumuş

1 Yorum


emeklimaassgkhizmetsorgula.com olarak sizleri SGK ve e-devlet hakkında bilgilendirmeye devam ediyoruz. Bugünkü konumuz: hangi tedavilerde muayene katılım payı alınacak?

SGK  SSK muayene katılım payı alınmasını gerektirecek haller nelerdir?Bilindiği gibi sağlık hizmeti alırken kişiler bazı durumlarda katılım payı öderler.Bu bedeller sağlık kuruluşlarının sosyal güvenlik kurumu ile olan anlaşmalarına göre değişiklik göstermektedir. Sağlık bakanlığı ve sgk  son yıllardaki uygulamalarıyla verilen sağlık hizmetlerinde çok önemli ölçüde iyileştirmeler yapılmıştır.SGK her sağlık hizmeti veren kuruluşla ayrı ayrı anlaşma yaparak herkesin sorunsuz ve kaliteli hizmet almasını amaç edinmektedir.

Şu tedavilerde katılım payı alınacaktır.

  •  Ayakta doktor muayenesi
  •  Protez, iyileştirme malzemeleri araçları
  •  Ayakta yapılan tedavi esnasında kullanılan İlaçlar

Soru-sorun ve başvuru için yorum kısmana yazınız.

Bir başka yazımızda sizlere yeni işe girenler için SGK Aktivasyon İşlemi konusunu anlatıyoruz.Bu konuya da göz atmanızı öneririz.


YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

[…] Bilindiği gibi sağlık hizmeti alırken kişiler bazı durumlarda katılım payı öderler.Bu bedeller sağlık kuruluşlarSGK Muayene Ücreti Alınacak Tedaviler: SGK Muayene Ücreti Alınacak Tedaviler […]