SSK Hastane Randevu Alma

26.05.2013

Kişi Okumuş

0 Yorum


Hastane-Randevu-Sistemi

Hastane Randevu Alma

Artık hastanelerden randevu alma şekilleri 3 kategoriye ayrılmış durumda. Hastaların sabah erken saatlerde kalkarak randevu almak için hastane veznelerinde kuyruk olmasına gerek kalmadı. Gelişen teknoloji ve altyapılar sayesinde Hastane Randevularınızı internetten randevu veya telefonla randevu
sistemi ile hastaların ne kadar randevu alma işlemleri kolaylaşmış olsa da doktor bulma olanağı da bu derecede azalmış durumda. SSK randevu almak için Merkezi Hastane Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak internetten veya telefonla randevu almanız mümkündür.  ALO 182 numaralı çağrı merkezini arayarak SSK Randevu hizmeti alabilir, SGK RANDEVU hizmetinden yararlanabilirsiniz. Son olarak da sabahları erken kalkarak hastanenize gidip sıra numaranızı alabilirsiniz.


Hastane Randevunuzu İnternet Üzerinden Almak İçin Tıklayın

Kayıt olma işlemi için internet sitesi üzerinde bulunan yeni üye butonuna tıklıyoruz. Daha sonra karşımıza çıkan “ Yeni Üye Kaydı” formunda sizden istediği Tc Kimlik numarası, ad, soyad, doğum tarihi vb. bilgileri eksik doldurarak “ Kaydet “ butonuna tıklıyoruz. Daha sonra karşımıza çıkan bölüme T.C. kimlik numaramız ve belirlemiş olduğumuz parolamız ile giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra, açılan form üzerinden bulunduğunuz il, ilçeyi seçtikten sonra bölgenizde bulunan Hastanelerden birini seçip istediğiniz doktorda yer var ise seçimi yapıyorsunuz.

 


YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz