Turkcell Çağrı Merkezi Personel Alımı İş İlanı ve Başvuru

20.06.2013

Kişi Okumuş

1 Yorum


personel-araniyorTürkiyenin en büyük Gsm şirketi personel alımı için başvuralara herzaman açık ve yeni elemanlara ihtiyaç duymakta.Türkiye’nin lider GSM şirketi Turkcell çok sayıda insana da istihdam sağlıyor.. GSM ağırlıklı mobil iletişim şirketi Turkcell, mobil ses ve veri iletişimine dayalı kaliteli hizmetleri ile milyonlarca müşteriye hizmet ulaştırıyor. Çeşitli kampanyaları sayesinde müşteri sayısını her geçen gün artıran firmanın personel ihtiyacı da bu oranda artıyor. İş arayan gençler Turkcell gibi kurumsal bir şirkette çalışmayı tercih ediyorlar. Turkcell müşterilerinin talep, ihtiyaç ve sorunlarına daha hızlı hizmet verebilmek için Çağrı merkezi de 7/24 çalışmalarını sürdürüyor. Yurdun dört bir yanında bulunan Turkcell Çağrı merkezleri gençlere kariyer fırsatı sunuyor. Başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Şanlıurfa, Van, Karaman, Erzurum, Artvin ve Diyarbakır’da bulunan çağrı merkezlerinde görevlendirilmek üzere personeller aranıyor. Turkcell Çağrı Merkezi yetkilileri dış arama yoluyla müşterileri arayarak telefonda bilgilendirme yapacak, müşterilerin sorunlarına çözüm olmaya çalışacak ve tahsilat gerçekleştirecekler.Turkcell bünyesinde çalışmak isteyenler:

Turkcell Müşteri Temsilcisi olarak çalışmak isteyenlerde aranacak özellikler:

En az lise mezunu, tercihen Önlisans/Lisans mezunu, etkili iletişim kurabilen, müşteri odaklı problem çözme becerisi gelişmiş, esnek çalışma saatlerine uyumlu, MS ofis programlarına hakim ve klavyesi hızlı, internet kullanabilen, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olma şartları aranmaktadır.

Turkcell’in farklı lokasyonlarında Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi olmak isteyen adaylar başvuru formunu turkcell insan kaynakları bölümünden başvuru yapabilir.

Turkcell İnsan Kaynakları bölümüne ulaşmak için tıklayın


YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

[…] ve işsiz yazın çalışacak güzel paralar kazandırcak işler arıyorlar.Sizler için Ankara da çalışabileceğiniz işlerden olan Müşteri Temsilciliği işini sunuyoruz.Son zamanlarda birçok firma bu alanda […]