27.11.2017

Kişi Okumuş

0 Yorum

Fırsat Hakkında

Toplam İndirim Oranı : %

İlan Açıklaması


Ülkemizde sigara tüketimi oranı oldukça fazla, sağlığa zararlı olması ve kanser hastalığının yegane sebebi olan sigaranın en ucuz tek bir paketinin fiyatı 9,50 Lira. Son zamanlarda en fazla yapılan ürünlerin başında sigara ve alkolü içecekler gelmektedir. Durum böyle olunca sigara içen vatandaşlarımız çareyi sarma sigara yada tütün içmekte buldu. Mahallelerimizde sıkça görmeye başladığımız “tütüncü” dükkanları bu sebepten dolayıdır.

Sigaraların zamlanması ve tiryakilerin sarma sigara içmesi bize yeni bir iş kapısı sunmaktadır, tütün alarak sarma işi bilmeyen yada zor gelen insanlara sardığınız sigara paketlerini satabilirsiniz. Bu işi bireysel olarak yapmanız hem kanunen yasak hemde zor. Siz tütüncü diye tabir ettiğimiz iş yerleri ile anlaşarak bu işten para kazanabilirsiniz. Her bir paketi 5 TL gibi bir paraya satmanız mümkündür, tiryakiler her şeyden vazgeçer fakat sigaradan asla.

Ev hanımlarının bir çok zamanı boş geçmektedir, bu boş zamanı hem işe hemde paraya dönüştürmek için size bulunmaz bir fırsat. Çuval halinde aldığınız tütünleri sararak bir paket haline getirin ve bunları tütüncülere satın. Bu işi tütüncülerle anlaşarak da yapabilirsiniz, kullanılan tüm malzemeleri işletmeden tedarik edebilirsiniz. Siz sadece yapmış olduğunuz paket başına ödeme alırsınız, bu yolla ayda en az 3.000 TL para elde etmiş olursunuz.Evde sigara paketleme işi yapılması çok kolay işlerden diyebiliriz, tütün ve ambalaj kağıdını makineler vasıtası ile “dal” haline getiriyoruz. 20 tane “dal” bir paket sigara etmektedir. Bu iş için ayıracağınız zaman dilimi maksimum 4 saattir. Uzun süreli olarak bir firmada çalışırsanız sağlık sigortası kapsamına da girersiniz ve emekli olma şansınızda yükselir. Evde ek iş yaparak kazandığınız paralar ile daha sosyal bir hayat sürebilirsiniz. Ay sonunu düşünmeden özgür bir şekilde yaşayabilirsiniz. Bu işleri yaparken cebinizden hiç bir şekilde para çıkmayacaktır, sizden ek iş karşılığı para isteyen dolandırıcılara lütfen itimat etmeyiniz.

EVDE SİGARA PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR

Öncelikle bu işten faydalanmak için çevrenizde bulunan tütüncülerle görüşebilirsiniz. Yaptığınız sigara paketlerini onlara satabilirsiniz, ayrıca aşağıda bulunan ek iş başvuru alanına iletişim bilgilerini bırakabilirsiniz. Bu iletişim bilgileri sayesinde sitemiz üzerinden iş veren kişiler sizlere ulaşacaktır. Aşağıda bulunan yorum alanına cep telefonu numarası yazmayınız, yazanların ilanları değerlendirilmeden silinecektir!


SİPARİŞ FORMU

Adınız - Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon Numaranız

Açık Adresiniz

Bize Mesajınız

Aşağıdaki kutu içerisindeki kod sipariş numaranızdır. Formu göndermeden önce sipariş numaranızı mutlaka not ediniz.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz