EVDE PAKETLEME İŞİ NASIL YAPILIR

15.08.2017

Kişi Okumuş

6 Yorum

Fırsat Hakkında

Toplam İndirim Oranı : %

İlan Açıklaması


EVDE PAKETLEME İŞİ NASIL YAPILIR

Evlerinde  ek iş yapmak isteyen bir çok insanımıza sitemizde yayınladığımız ek iş ilanları sayesinde iş sahibi yaptık. Bununla gerçekten gurur duyuyoruz, daha sırada bekleyen binlerce kişi bulunmakta, bunun bilincinde olarak yepyeni iş fırsatları bulmaktayız. Evlerinde boş boş oturan, iş bulma konusunda sıkıntı çeken ve ekonomik krizde olan kişiler için evde balon paketleme işi için ek kontenjan açmış bulunmaktayız.  Balonlar sayesinde aylık 3500 Türk lirası karanabilirsiniz.Kısa ve öz bir anlatım ile evde balon paketleme işi hakkında bilgi vereceğim. Yapmamız gereken iş çok kolay ve hiç bir ağırlığı, yorgunluğu olmayan bir iştir. Bu nedenle bu iş ilanına başvuru sayısı oldukça yüksek olacağını düşünüyorum, elinizi çabuk tutun ve hemen iş başvurusunda bulunan. Paketleme yapacağınız balonlar iki çeşit olacak, baskılı balon ve baskısız balonlar. İş veren firma bunları size karışık halde çuvallar halinde teslim edecek, siz bunları baskılı ve baskısız diye iki gruba ayıracaksınız. Daha sonra asıl işimiz olan paketleme geçebilirsiniz.

Balon paketlerinin içerisinde 20 tane olacak şekilde ayarlama yapmanız gerekiyor, paketlerde eksik yada fazla olması sizin bir sonraki iş alımınızı etkiler. İş verenin zarar etmemesi için paketlerin içerisinde, iş verenin sizden istediği kadar balon olmasına dikkat ediniz. Firma sahibi emeğinizin karşılığı olan parayı günlük, haftalık yada aylık verebilir, bu sizin iş başında yapmış olduğunuz anlaşmaya göre değişiklik gösterecektir. Herhangi bir işçi kısıtlaması bulunmamakta, isterseniz grup halinde isterseniz tek başınıza bu işi yapabilirsiniz. Çoklu çalışmalarda kazancınız daha yüksek olabilir.


SİPARİŞ FORMU

Adınız - Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon Numaranız

Açık Adresiniz

Bize Mesajınız

Aşağıdaki kutu içerisindeki kod sipariş numaranızdır. Formu göndermeden önce sipariş numaranızı mutlaka not ediniz.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Emine
08 Kasım 2017 - 21:46

Ankara kızılayda oturuyorum evden balon paketleme işi yapmak istiyorum

elif
06 Şubat 2018 - 23:50

Mardinde oturuyorum balon paketleme işi yapmak istiyorum

Rukiye
26 Mart 2018 - 21:17

Istanbul esenyurt paketleme işi yapmak istiyorum

Burcu
29 Mart 2018 - 16:19

Ankarada oturuyorum Çalışmıyorum ise çok ihtiyacım var

Nazlı
28 Eylül 2018 - 01:26

Evde paketleme işi arıyorum ankarada oturuyorum

Zehra EŞKIL
23 Ekim 2018 - 02:08

Ankara keçiören bağlamda oturuyorum.sabun mum nikah şekeri paketleme işi yapabilirim.üç kişilik grubum var.elimiz hızlı dır