Evde Süs Magnet İşi Nasıl Yapılır

23.10.2018

Kişi Okumuş

3 Yorum

Fırsat Hakkında

Toplam İndirim Oranı : %

İlan Açıklaması


Evde süs magnet mıknatısı birleştirme işi, sizler için işveren firmamız tarafından sunulmuş bol kazançlı bir fırsattır. Ancak yapılacak yoğun başvuruların firmanın çalışma temposunu etkileyebileceğinden duyduğumuz endişeden dolayı işveren firma adını paylaşmamayı tercih ediyoruz. Bu ek iş sayesinde her ay asgari ücretli bir çalışanın mesaiye kalarak kazandığından daha fazla ücret kazanacaksınız. Ayrıca eğer size verilen iş miktarının arttırılmasını isterseniz, bu ücretlerden de fazlasını kazanabilirsiniz.Sizin ve ailenizin yüzünü güldürebilecek bu evden ek gelir fırsatına başvurmak istiyorsanız, bunu sayfanın altındaki “BU İŞE BAŞVUR”  başvuru formunu doldurarak bunu yapabilirsiniz. Dolduracağınız formu dikkatle değerlendirip sizlere en kısa sürede dönüş yapacağımıza söz veriyoruz.

Evde süs magnet mıknatısı birleştirme işi, herkesin evlerinde televizyon izlerken bile yapabileceği, gayet eğlenceli bir uğraştır. Yapacağınız ise sizlere verilecek süs magnetlerin arkalarına mıknatısları yapıştırmak. Bu işi ailenizle beraber de yapabilir, belki de onların da bu işe başvurmalarını sağlayarak haneniz için yüksek gelir imkanı yaratabilirsiniz. İlk zamanlarda belki el yatkınlığı sahibi olmadığınız için ancak sizlere verilen kadar ürün yapabileceksiniz. Ama zamanla işe alıştıkça, çok daha fazla ürün yapacak, isterseniz sevdiklerinize zaman ayıracak,  isterseniz de daha fazla ek işler alarak kazancınıza kazanç katacaksınız.

Bunun gibi iş ilanları ve kazançlı fırsat önerileri için sitemizi ziyaret etmeyi, gönlünüze yatan iş olanağını bulduğunuzda ise başvurmayı sakın unutmayın.


SİPARİŞ FORMU

Adınız - Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon Numaranız

Açık Adresiniz

Bize Mesajınız

Aşağıdaki kutu içerisindeki kod sipariş numaranızdır. Formu göndermeden önce sipariş numaranızı mutlaka not ediniz.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yeliz boyacı
11 Kasım 2018 - 12:52

Evde yapılacak işe ihtiyacım var

Gülçin Türk
26 Ocak 2019 - 16:19

Ankara sincanda oturuyorum evde yapmak için iş istiyorum şimdiden teşekkür ederim

Gulnur
12 Şubat 2019 - 20:30

Ek iş istiyorum ne iş olursa yaparım